Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha nem erdekelnek az...

Baj ha nem erdekelnek az emberi kapcsolatok? 17/L

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta fura vagyok, zárkozott vagyok. Most már elegem lett abbol hogy akarhany emberrel joba leszek kihasznal es atver, hulyenek nez. Nem erdekelnek mar az emberi kapcsolatok.

Inkabb megrohadok itthon egyedul de nem kellenek tobbé a kamu emberek az eletembe.

Suliba már nem járok, szoval anugyse járok sehova de most már még a faluba se fogok kinenni. Ha valaki koszon, annak visszakoszonok. Ha valaki nyit felém elbestelgetek én vele ha úgy van, de amint latom hogy nem kene vele foglalkoznom nem fogok.

De ugye ez nem baj?

Ha igy erzem jol magam akkor miert legyek mas?


En baratok nelkul is elvagyok.


2017. ápr. 20. 23:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy antiszociális vagyok. Nem szeretem az embereket, es a legtobbel nem is tudok ellenni...
2017. ápr. 20. 23:11
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Üdv a klubban én egyedül az állatokkal között érzem jól magam, de egy ember se hiányzik, sőt legszívesebben kiköltöznék a természetbe távol a civilizációtól. 28/F
2017. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
állatok*
2017. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én speciel szarok rá,nem baj.
2017. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En kulfoldon elek, nemreg utaztam ide ki, mert elegem lett az otthoniak viselkedesebol, es hozzaallasabol. Konkretan nekem a magyar emberekbol lett elegem magyar ember letemre. Mindig aki atvert csak magyar ember volt, fiu, lany, mindig csak kihasznaltak, en meg barom naivan hittem abban lehet otthon barati tarsasag, baratno stb. De ne legyen eleg: itt kint magyar embernel dolgoztam, de az is jol atvert, es hitegetett, mert o is ezen a velemenyen volt mint en, de kozbe o is szemet volt mint a tobbi. Azertinkabb jobban megtalalom magamat azokkal az emberekkel akik nem magyarok, es jobban is erzem magamat ettol. Kedves kerdezo, szerintem nem baj az ha igy allsz hozza mindenhez, ne legyel mas, az legy amitol te jol erzed magad, ami neked jo ugy elj. A maganyos ember is feltalalhatja magat, es erezheti magat ugy, hogy az jo legyen neki.


25F

2017. ápr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is igy voltam vele de aztan rajottem, hogy sokkal egyszerubb ha azt mutatom nekik h erdekelnek, belul meg le se szarom oket. Igy jo mert senki nem tart elettelennek es bizony ha masert nem, azert mindenkepp megeri joban lenni az emberekkel mert sokszor van olyan szitu ahol ki tudnak segiteni. Pl fuvar kene, vagy szallas egy ejszakara, vagy parezer forint kolcsonbe, stb. Nekem ezekert mar megeri kicsit jopofiznom es apolgatni a feluletes kapcsolataim.
2017. ápr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj sokáig én is így gondolkodtam mint te, hogy nekem nincs szükségem senkire és jól elvagyok egyedül. De most pont olyan helyzetbe kerültem, hogy jól jönne most egy barát aki segíthet. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy most lehet hogy így gondolod, de kerülhetsz olyan helyzetbe amikor viszont szükség lenne valakire. Legalább egy jó barátod azért legyen.
2017. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!