Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Barbi nevű lányokat nem...

A Barbi nevű lányokat nem zavarja, hogy bárki megvásárolhatja Őket baba formájában a játékboltban? :-D

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
XD nem XD
2017. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ó édes faßom...
2017. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Te használod is arra a megvásárolt babádat, mint amire más egy igazi nőt?
2017. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még nem vásároltam és ha csak lánygyermekem nem születik, akkor ezt a továbbiakban sem tervezem. De ismertem olyan mókust, akinek ez volt a beteges mániája. Én mindössze a Barbi nevű lányokat kedvelem, ennyi az egész!
2017. jún. 20. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Szegény Tomikat nem sajnálod? Mert őket is megvásárolhatja bárki mosási céllal.

A Gabikat is kéne, velük a gyerekeket fürösztik. :)

Várj, kik vannak még? Aranka krém. Jajj. :) Paula egy boci... És: Csókolom, Ági van?

2017. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Szilviákkal meg a zsírfoltokat törlik fel a konyhában, az se jobb.
2017. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért a Barbi talán mégsem ez a kategória, mivel nem háztartási eszköz, hanem eredeti nőre hasonlító gyermekjáték. Mosóport meg takarítószereket viszonylag ritkán adnak gyerekek kezébe, hogy azzal játszanak. :-) Legalábbis aki normális szülő, az inkább elkerüli az ilyesmit.
2017. jún. 21. 23:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehát nálad az a vízválasztó, hogy az egyikkel a gyerekek játszanak, a másikkal meg fürdenek, esetleg megeszik vagy megisszák. Mivel másabb játszani vele mint megenni?
2017. jún. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!