Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ''mai'' kislányok mennyire...

A ''mai'' kislányok mennyire barbiznak? Érdekli e őket manapság?

Figyelt kérdés
Egyik kislánynak szeretnék venni szülinapi ajándékot. Barbi ruhákra és bútorokra gondoltam. Ti gyerekeitek örülnének, vagy már ez elavult? Ha nem, akkor a mai divatot ''követik''a barbik?

2016. szept. 11. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
a Frosen (jégkirálynő) a sztárideáljuk manapság
2016. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5 éves unokahúgom most Barbie-zik. Van neki több babája, háza, ruhák meg egyéb vackok is.
2016. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*Frozen
2016. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sosem szerette a barbikat. De biztos van olyan, aki szereti. Kérdezd meg az anyukáját.
2016. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most tényleg nagyon népszerű a Jégvarázs,bemész a játékboltba vagy tescoba a játékrészlegen egy csomó kiegészítő mindenen rajta van :D

kislányom is rajong érte ugyhogy nem egyszer van hiszti hogy neki ez is az is kell,de amugy az én kicsi pónimat is imádja és van barbija is,de az csak inkább dísznek :))

2016. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányom sosem volt nagy babás. Amikor bejött a Frozen, ő is kért egyet karácsonyra, de kb. egy hétig ha érdekelte.
2016. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem igen
2019. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!