Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra mennyire fontos a...

Számotokra mennyire fontos a facebook, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 00:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Mi az a facebook? 42/F
2017. jún. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Felesleges butaság, amivel az emberek többsége pótolni próbál valami olyat, amit sosem fog tudni pótolni vele.
2017. jún. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon hasznos lehet, ha jó dolgokra használjuk. Én pl nem arra használom,hogy képeket töltsek fel magamról és gyűjtsem a likeokat az önbizalmam növelésére. Ismerős gyűjtésre sem használom. Ez,a része nem motivál. De egy csomó olyan infot tudok meg onnan,amit sehol máshol nem tudhatok meg. Bp-n nagyon sok rendezvény van,pl koncertek és én nagyon szeretek ilyenekre járni. Ha nem lett volna a Facebook,nagyon sok élménnyel kevesebb lennék. Valamint jó követni hasznos oldalakat, pl olyan zenekarokat, akik érdekelnek, utazási képeket stb. Én nagyon szeretem a Facebookot, szerintem aki nem díjazza, az nem tudja jók használni. Rengeteg információt is megtudtam, pl a történelemről,csupán azzal,hogy követek bizonyos személyeket és oldalakat.
2017. jún. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Eléggé fontos, jó pár millió forint bevételt köszönhetek neki.
2017. jún. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
8%

Elég fontos, hiszen ezen a legkönnyebb az ismerősökkel kapcsolatot tartani, illetve a nyálam csorgatni a jó csajok fényképeire.


Plusz ahogy az előző válaszoló írta, sok esetben itt található meg egy cég oldala (nyitva tartások, étlapok, rendezvények... stb.)

2017. jún. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Hasznos LEHET.

A bukta az, hogy hasznos dolgot sok ember haszontalanra használ.

Szellemi gyengeségnek tartom a lájkvadászatot, az 'ismerősök' gyűjtését.

Az pedig csak hab a tortán, hogy mindenki azt ír, amit akar, a net nem gondolkodó, tiltakozásra képtelen lény.

A felhasználók többsége nyálát csurgató, pletykára éhes, mások átverését szerető emberkék gyülekezete.

2017. jún. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
3-as 5-ös ostobák vagytok :D Az a helyzet, hogy ezt az interneten is megtalálod :D Aki meg üzletet köszön annak a szemétnek az is hülye. Egy csomót veszít azzal, hogy egy csomóan már nincsenek is fent :))))
2017. jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem én vagyok az az ember, aki arra használja amire való...


Van 65 ismerősöm. Mindent ismerem, nem csak felületesen, hanem személyesen is. Benne vagyok 3-4 csoportban ami engem érdekel, plusz kedvelek kb. 10 oldalt, aminek szeretem látni az újdonságait, illetve a barátokkal ott szoktam chatelni. Nem nézem meg naponta 30x, nincs a telefonomon messenger, abszolút nem függök tőle mint az emberek nagy része. Ha holnap megszűnne, nem érintene meg különösebben. Szeretem egyébként, de ahogy a legtöbb ember használja, az katasztrófa...

2017. jún. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szánom azokat akiknek ott kimerül, hogy lehet 400ismerősöd, meg oszthatsz meg vicces képeket és ez hülyeség...


Számomra ami miatt fontossá vállt a facebook, az a valódi kapcsolattartás a világ különböző pontjairól...

Én 5 évet éltem New Yorkban, legjobb gyerekkori barátaim pedig szétszóródva, németország, anglia, kína, japán, írország újzéland...

A facebooknak köszönhetően és az ott kialakított közös zárt csoportal ahelyett, hogy elhidegültünk volna egymástól, napi kapcsolatot tartottunk, megosztunk egymássalmindent ami érdekesség és történt velünk... akár csak azt, hogy leszart egy galamb, vagy azt, amikor életében elősször szörfözött haver, meg mikor gyereke született a másiknak... a fb segített, hogy továbbra is részese lehessünk egymás életének, így mikor találkozunk, nem olyan régi haverok találkoznak akik olyan régen nem kommunikáltak, hogy azt se tudják mit mondjanak, hanem olyan a hangulat, mintha soha el se váltunk volna... tudunk egymásról mindent, segítünk egymásnak mindenben ha tudunk... ez 10-15évvel ezelőtt fb előtt még nem így működött, ezt láttam bátyámon...


A másik, new yorkban besokalltam a nagyvárosi élettől, gyerekkoromban jártam kirándulni egy faluban és elkezdtem ott nézegetni házakat, míg végül úgy megtetszett egy, hogy gyorsan meg is vettem a kint spórolt pénzből és hazacuccoltam a bakonyba egy panorámás házikóba falura...

Mindenki hülyének nézett, mert 30múltam és se érettségim, se szakmám, mindenki azzal jött, hogy itthon éhen fogok halni...

Csinálltam egy cserépkályhás tanfolyamot, mert ez mindig is érdekelt, mikor meglett a papír, egyből vállalkozás, aztán fb-n csináltam egy oldalt és lehetett pályázni nálam rászorulóknak ingyen kályhára, mire megcsináltam a 3. ingyen kályhát, addigra annyi megrendelésem volt, hogy ki se láttam belőle... ami vicces, hogy osztrákok is rámtaláltak valahogy így oda is járok át kályhákat rakni...

Közben csináltam egy központifűtés és gázhálózat rendszer szerelőit, meg egy víz szerelőit... így a facebook segítségével az emberek engem találnak meg, a 0szakmai tapasztalatú kezdő de amúgy munkájára nagyon igényes szakit...

2 év alatt elértem, hogy többet keresek mint new yorkban, pedig ott sem kerestem ám szarul... ivaz 5*annyit dolgozom... ellenben a magam ura vagyok uh igazából csak annyit dolgozom, amennyit ÉN akarok...

És véleményem szerint erre nem lettem volna képes Facebook nélkül...


Ahogy tibiatya is mondta, a humbák művek tulaja csakis azért járhat 70.000.000-s autóval, mert megdolgozott érte...

Tehát a fb egy kva hasznos eszköz, ha a megfelelő kezekben van...

És egy kva haszontalan, ha idiótáéban... de legalább van sok vicces macskás videó...

2017. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én is pénzkeresésre használom, kizárólag. Éppen ezért nem szólom le a használóit. Magánemberként amúgy a közösségi oldalakat nem sokra tartom, személyes profilom sosem volt egyiken se.

35/F

2017. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!