Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mennyire fontos, hogy...

Nektek mennyire fontos, hogy egy lány vagy egy fiú képén mennyi like van?

Figyelt kérdés
Főleg a 13-25éves korosztálytól kérdezem, de őszintén, a kérdésnek annyi valóságalapja van, hogy az ilyen fiúk/lányok több emberrel beszélgetnek (?), esetleg van amibe jobbak mint mások (?), stb..

2016. márc. 14. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy lány ekkora celeb, direkt kerülöm inkább.


16/f

2016. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha pl egy fiúnak kevés like van a képein és nem feszítős, pózolós képei vannak akkor nekem az már egy komolyságot tükröz, illetve azt, hogy facebookon kívül is van élete.

16/l

2016. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nézegetem a visszajelzéseket a lányok képei alatt, nem a Facebook-ra hagyatkozom ismerkedésnél.
2016. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ha azt látom, hogy valakinek egy sima képe alatt is ilyen 340 lájk van, arra gondolok, hogy biztos valami kis aszkefem celeb vagy ilyesmi. Az olyan emberekről meg megvan a véleményem. Nekem is inkább az a szimpatikusabb, ha valaki nem a facebook-on éli az életét és nincs minden nap 80 kép kirakva a szeméről, a reggelijéről, a cipője orráról, meg minden szarságról és ami ki is van téve, azt se lájkolja mindenki. Mert ez azt jelenti, hogy nem ott vár megerősitést afelől, húszezredjére is, hogy milyen gyönyörű és vagány.
2016. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már facebookom sincs. Egyzerüen már nincs rá szükségem. Amikor volt még, akkor sem volt egy darab képem se soha
2016. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ismerek egy pár fiút, akinek kb 300-1000 like szokott lenni a képein és a véleményem az az hogy egy nullák.
2016. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Blade Bone ***** válasza:
Nem fontos semennyire, bár lehet hogy a nagyon sok zavaró lenne.. De hozzá tenném, hogy nem ismerkedek facebookon, mert egyrészt van sok ember aki kamu profillal hitegeti a népet, másrészt meg, ha megszeretnék ismerni valakit, az a személyisége miatt van, nem a képei teszik érdekessé.
2016. márc. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!