Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért történik ez velem? Hogy...

Miért történik ez velem? Hogy hozzam helyre magam? 20f

Figyelt kérdés
Nagyon nagy hangulatvaltozasokon megyek keresztul.Evek ota ez a problemam.Szoval egy ideig nagyon jo hangulatban vagyok fel vagyok porogve,vidam vagyok,odamegyek emberekhez beszelgetni,rengeteg onbizalmam van,csajokhoz siman odamegyek,nagyon baratsagos vagyok es mosolygos.Aztan hirtelen egy pillanatban ramtor valami hatalmas lehangoltsag,de az valami brutalis.Nagyon lecsendesedek,halk a hangom,unott vagyok,nehezemre esik beszelni es viccelodni a tarsaimmal pedig szeretnek,ha beszelek erzem hogy eroltetem es erzek egy nyomast magamban,senkinek erzem magam.Nem is tudom pontosan szo szerint leirni a problemamat.Vegyuk peldanak az uj munkahelyemet.Elmegyek odaerek vidam vagyok mindenkivel beszelek,ismerkedek,sot van egy lany is aki tetszik vele minden erkezeskor beszelgetek jol erezzuk magunkat es jokat nevetgelunk.Aztan hirtelen ramtor az a lehangoltsag.Foldszinre esek mint valami utolso ertektelen senki.Ugy tunik hogy ilyenkor az emberek is levegonek neznek.Nagyon lehalkul a hangom,nagyon nehezemre esik beszelni erzek valami eroltetett nyomast magamban.Az osszes onbizalmam elvesztem,a csaj melettem dolgozik altalaban alig szolok hozza par szot.Mert nem tudok vidam lenni ilyenkor.Mindenki nevet es viccelodik en csak hamisan tudok mosolyogni.A hangom nagyon lehalkul,az embereknek kozel kell jonniuk hozzam hogy halljanak.Vesztem a koncentraciom,neha hibazok es nem figyelek.Melyen gondolkozom mikozben dolgozom.Iszonyatosan rosszul erzem magam.A hirtelen jokedvbol es onbizalombol leesek a nullara.Nem tudom mi okozhatja van hogy csak ugy a semmibol ramtor.De amit sejtek az az jogy lehet attol van hogy sokat gorcsolok hogy az emberek mit gondolnak rolam.Mondjuk beszelek es mond nekem valaki valamit es ha nekem ugy tunik hogy annak az embernek negativ a velemenye akkor en nullara esek.Na de mondom nem kell negativ velemeny meg semmi... jon ez a rossz kedv magatol is.Tudom hogy nagyon rosszul erzem magam nap mint nap,foleg a lany miatt,felek hogy egy nap majd szoba sem all velem. Mindezert a hangulatvaltozas miatt.Mit csinaljak magammal? Nem tudom hogy ismeros e valakinek ez a helyzet vagy tortenik e meg valakivel ilyesmi.De azokkal az emberekkel akikkel jol erzed magad es mevetgelsz,aztan a nap vegere unalmas vagy es halk az komnyen megvaltoztatja a velemenyuket rolam.Nem tudok egy hullamhosszon maradni. Multkor haverom megemlitette hogy mi van velem miert vagyok ennyire unott az elobb meg vidam voltam,latszik a szememen hogy vakami nincs rendben velem... Es hogy tudnek igy csajozni ha folyton ezt emlegetne a csaj :( Ki akarok bujni ebbol az erzesbol mit kezdjek magammal? Nem tudom hogy van e hasonlo problematok,aterzitek e a helyzetem,jobban nem nagyon tudtam megfogalmazni,de nem is lehet.Ezt erezni kell.Hogy tartsam fenn a jo hangulatom? Lehet hogy komoly problemam van?
2017. jún. 21. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A helyedben nem sajnálnék két-három beszélgetést egy általános pszichológussal. A táplálkozási szokásoktól a pihenési szokásokon át a túlzottan rendezett életig bármi előidézhet hangulatváltozásokat. Azok a körülmények, amelyeket próbáltál tudatni a külvilággal - az én gondolkodásmódom szerint - abba az irányba mutatnak, hogy a hangulatváltozások ilyen szélsőségeiről mindenféleképpen kellene beszélned egy olyan emberrel, aki tudna esetleg normális tippeket adni az állapotodból esedékes kitörés módszereire. Javaslom, menj el pszichológushoz!

Előfordul, hogy nem juttok semmire, de a hangulatváltozások hirtelensége hosszútávon nem lesznek barátaid!

2017. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!