Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert erzem magamjobban,...

Miert erzem magamjobban, amint este lesz, es alvasido?

Figyelt kérdés

Egesz nap meleg volt, es egesz nap szorongtam, fura hangulatom volt, es mostanaban alig varom, h este legyen, es aludhassak. Ilyenkor sokkal tobb eletkedvem van, mint napkozbe.

Amolyan maganyos lany vagyok, szeretek egyedul lenni altalaban, es az introvertaltsag jellemzobb ram



2017. jún. 23. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Fáradt vagy.
2017. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit abszurd, hogy több életkedved lesz este, majd ezután elalszol :)

Általában éppen fordítva szokott ez lenni.

Minél több valakinek az életkedve, annál éberebb lesz.


Egyébként mivel introvertált vagy Te is, gondolom nem keresed annyira az emberek társaságát.

Este általában nyugalom van, sötét, minden lenyugszik.

Lehet Neked pont ez az ideális?


Illetve, hogy elalszol, ez gondolom egy megnyugtató, biztos pont számodra, amitől kiegyensúlyozottabbnak érzed magad.



Az, hogy fura hangulatot van, szorongsz szimplán a hőség hatása lesz szerintem.

Nem mindenki szereti, ha több napon keresztül ilyen meleg van. Nem annyira kellemes, egy idő után.



F20

2017. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok és magamon is ezt vettem észre hogy este sokkal jobban érzem magam. Télen is.

Egyébként pedig ez azért van mert este nem zavar és nem befolyásol senki, saját magad lehetsz, a saját életed élheted.

2017. júl. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!