Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is előfordul, hogy...

Veletek is előfordul, hogy fárasztanak sőt néha kifejezetten untatnak azok az emberek akikkel napi szinten vagy sűrűn együtt vagytok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ilyenkor jót tesz egy kis szünet.
2017. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg munkahelyen dolgoztam, addig kb. mindenki idegesített. Alig 1-2 olyan ember volt, aki nem volt idióta és lehetett vele normálisan beszélgetni.

most már otthon dolgozom, így szerencsére nincs dolgom idiótákkal

2017. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, mindenkivel.

Én már kívülről fújom, kinek mi az adott baja, már előre tudom pár barátomnál is, hogy épp melyik körüket róják.

Mivel lelki szemetesláda vagyok, vélhetőleg azért.

2017. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, gyakran. Főleg mert a legtöbb csak panaszkodni tud és folyton ugyanazt fújja. Alig van köztük olyan, aki néha egy-egy pozitív dologról számol be. Oké, nekem is vannak problémáim de 1. azt nem viszem be a melóhelyre, 2. attól nem oldódik meg, hogy fűnek fának elpanaszolom.
2017. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, néhàny munkatàrsam. Ugyan azt a munkàt csinàljuk màr évek óta és még mindig jönnek kérdezősködni, mit hol talàlnak a raktàrban? Sokszor úgy, hogy ők pakoljàk el az adott àrut.

Ilyenkor àltalàban vàrok egy-két màsodpercet mielőtt vàlaszolok, mert az azonnali vàlaszomat nem szeretnék hallani.

És ez a történet sajnos naponta megismétlődik, néha többször is.

2017. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ritkán fordul elő, de volt ilyen. Mondjuk engem a béketűrésemből elég nehéz kihozni, nem vagyok egy konfliktuskereső alkat sem, és viszonylag jól kijövök emberekkel... de vannak olyanok, akik nagyon fárasztanak, de azok olyanok is (nincs szűrő a száján, neveletlen, bunkó, butaságokat szajkóz).
2017. jún. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!