Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki kifejezetten szereti a hajvágást?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran vág(at)játok? Milyen hosszú?
2016. dec. 12. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor jólesik, amikor már túlságosan "nagyra nőtt", és látom, hogyan szabadulok meg tőle. Nem annyira a művelet, hanem a várható eredménye "boldogít".
2016. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én. Imádom, amikor piszkálják a fejem, ha célirányosan követik el, az meg hát... szóval jó :D

Félévbe egyszer megyek kb fodrászhoz.

2016. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-3 hetente vágatom. Oldalt fokozatba van nyírva, általában 3-assal felfelé nő, de mostanában 0-ással fogom kezdeni, akkor ritkábban kell járjak. Szeretem, mivel nem bírom, ha hosszú oldalt.
2016. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Én azokat a "friss" hajvégeket szeretem vágás után. Amúgy nem töredezik a hajam csak nem egyformán nő, tkp levágják egyenesre és fél év múlva úgy néz ki, mintha random ollóval bele-bele lenne nyisszantva. Emiatt félévente vágatom/vágom. Most mellig érő, épp a minap vágtunk le belőle 10 centit a haverommal. Extrém gyorsan nő, így nem félek nagyobb adag vágásától sem egyszerre.
2016. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Derékig ér a hajam és gyűlölöm a fodrászokat...
2016. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Havonta vágatom, és imádom. Még vágni is szeretem csajoknak. 22f
2017. jan. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kifejezetten szeretem a hajvágást. Szeretek nézni hajvágós videókat, ahol férfi hajakat vágnak. Illetve én is szívesen vágok hajat, haveroknak szoktam. Hajfétisem van... :)
2019. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!