Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nektek van valamilyen...

Ti nektek van valamilyen fétisetek? Ha igen, mi az?

Figyelt kérdés
Nekem a szemöldök nagyon a gyengém.Azt szoktam először megnézni egy emberen.Szeretem egy vonalba szedni a sajátomat,szeretem azt a kis fájdalmat,amit érzek,mikor kicsípem,néha untakozás közben csak úgy nézegetni.Ezen kívűl még nagyon bejön,ha valakinek szép hosszú szempillája van,legyen az nő vagy férfi.A suliban pld gyakran szoktam szemeket rajzolni hatalmas szempillákkal és formás szemöldökkel.

2017. jún. 25. 19:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Fehér atléta egy pasin, nagy gyengém :)

23/L

2017. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Női lábfejek, nők fehér ruhában.
2017. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szakáll.
2017. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Barna/fekete haj, kék szemmel.

L

2017. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is bizonyos ruhákat tudok csodálni.

Általában azokat amik úgy emelik ki egy nő vonalait, hogy közben tökéletesen takarnak.


A szemöldök nekem nem téma mert kevesen hordják eredeti módon ezért nem ferr a verseny.

2017. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Pelenka és gumibugyi fétis. Ha meglátok egy normál vagy vékonyabb testalkatú 55-60 év körűli Hőlgyet az utcán vagy villamoson sejtelmesen dudorodó popsival egyértelműen a nagyméretű pelenkabetétje vagy nadrágpelenkája miatt, esetleg még a pelenka hangját is hallani vagy érezni a gumi vagy műanyag bugyija finom illatát, hát olyan leszek mint Gombóc Arthur! Órakig követném, hogy lássam, haljam, érezzem!!!
2017. jún. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bilincs, hosszú-színes(mű)köröm (kocka formájú), harisnya, tű- vagy magassarkú cipő, erős smink, ribis kisugárzás.
2017. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nekem combzokni-fétisem van. Ha egy lány szoknyával/shorttal kombinálja, teljesen kész vagyok, kocsányon lógnak a szemeim és csak azt a szép combzoknis lábat tudom bámulni. Számomra ez a legszebb látvány, ami létezik.
2017. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem így húszéves nőként a formás combok jönnek be a férfiakon. Olyan "kocogni járós" lábakra gondolok, nem a testépítő meg nem is a cingár lábakra; ez előbbi nem jön be senkin, de volt, aki már piszkafa lábbal is tetszett.

A gyengém még a fehér és a sötét bőr is, hajszín is mindegy, lehet szőke-barna-vörös-fekete is, nem ez számít Ja és legyen kis sunyi szeme vagy nagy ábrándos tekintete...


Sunyi szem alatt az ilyen alakút értem: [link]

Ábrándos tekintet alatt meg az ilyen cuki szemeket: [link]

2019. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!