Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy hogy szemtől...

Miért érzem úgy hogy szemtől szembe nem mernék vitába bonyolódni, ezért inkább egy pisztolytól várnék biztonságot, önbizalmat?

Figyelt kérdés

Nem tudok verekedni ez tény, ha bajba kerültem mindig megvédtek amit én csak néztem.

Ha elgondolkozom mi lenne ha valaki belém köt és választhatnék hogy elfutok, vagy a derekamhoz dugott fegyvert elő vegyem és belenyomjam az arcába, akkor az utóbbit választanám, és akik látnák azok sem próbálnának rám támadni, hisz a golyó gyorsabb.


2017. júl. 1. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyors megoldások embere vagy látom :D nem tökölsz. Nem próbáltál soha beiratkozni önvédelmi tanfolyamra, vagy karatéra amit űztél volna, vagy űzted volna sportszerűen és még hasznodra is vállt volna ? Mert ha a te életedben ilyen gyakori ez, hogy védened kell magad ... Amúgy én is a fegyvert választanám, de az hamar eltud ám sülni, nagyon észnél kell lenni.
2017. júl. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, minden kis gyáva kukac ezt szeretné. De ilyet nem tehetsz Magyarországon, mert ha szerzel is egy lőfegyvert, örökre lesittelnek, ha előhúzod. Még egy gázpisztolyt is ha elsütsz, azonnal rádszáll a rendőrség, és másnap azt írja az újság, hogy fegyverhasználat történt.


Menj el inkább gyúrni, meg egy önvédelmi képzésre, és fejleszd az önbizalmadat.

2017. júl. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam


jártam 3 évet krav magára, plusz mindig nálam van a gázpisztoly, gumival együtt


az a gura, hogy azóta egyszer sem kerültem necc szituba

2017. júl. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha inkább nem kerülnél bajba? Az iskolai szekálásokat leszámítva én valahogy simán leéltem eddig 35 évet úgy, hogy nem kötöttek belém.


Nyilván van amit nem lehet elkerülni, de hacsak nem támadnak rád het-havi rendszerességgel, akkor felesleges csinálsz problémát magadnak.

2017. júl. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fegyver nem minden.

Mellette is jól kell tudni verekedni.


Ha meg verekedni tudsz ritkán szorunsz fegyverre.


Ha vennék én csak ilyet: [link]

2017. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért kötnek beléd, mert érzik a bennet a haragot, gyülöletet, a megvetést önmagad és mások felé.

Kamura, egy japán 10 danos Aikidó mester, az USA látogatott, Los Angel A boltban két fegyveres mindenkit a földreszállásra utasította, majd a bevételt követelte.

Kamura, azt vette észte, ő áll. Majd rájött a rablók őt nem látják. A könyvében ezt azzal magyarázza, hogy olyan magas az energiaszintje, hogy láthatatlan az ilyen beszűkölt tudatú lények számára.

Bevallom nekem a könyve még a mai napig nem hatott meg, pedig 5 éve vettem s párszor kidobtam, majd mégis visszatettem a polcra. Egy hónapja is olvastam, akkor sem tetszett, mert olyan Harry Potter manusz. Feltettem a polcra, majd egy nap talán megértem.

Michael J. Tamura - Te vagy a válasz!

2017. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!