Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért inkább a rossz/vagány/bulizós pasikhoz vonzódnak mintsem a nyugis/empatikus és konzervatív srácokhoz? Miért vágynak a veszélyekre ha a biztonságot is megkaphatják?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de megéri végigolvasni. :D

Én egy nyugis, kissé visszahúzódó, de intelligens és toleráns huszonéves szűz pasi vagyok, de azt veszem észre, hogy szinte az összes csaj odavan azokért a pasikért, akikkel az életük akár veszélyes is lehet és állandóan pörögnek. Jöhetnék mondjuk ezekkel az összehasonlításokkal:

* 400 lóerős BMW vs hibrid/elektromos vagy olcsóbb kisautó

* 40 milliós elit lakás egy bulinegyedben vs vidéki kertvárosi kislakás vagy albérlet

* állandó bulizás és csavargás vs nyugis/otthonülős meghitt együttlét

* féktelen hedonista szex vs romantikus összebújás és szeretkezés

* magas, izmos nyers testalkat vs alacsony, vékonyka igényes fitt megjelenés

* állandó szófosás és feltűnési viszketegség vs nyugodt kimért kommunikáció és ábrándozás


Ezeket csak azért soroltam fel, mert a nők 98%-a mindegyik esetben az elsőt választaná egy pasival kapcsolatban, ha ismerkedésről vagy ideális társ definiálásáról lenne szó.

De egyébként is megfigyeltem, hogy szinte az összes csaj/nő, olyan mintha ki lenne éhezve a veszélyekre és a kalandokra, olyan mintha mindegyikőjük hiperaktív lenne. Például akármilyen akciófilmet ha megnézel, ahol erőszak és balhé van, ott mindig megjelennek a csajok (pl. Halálos Iramban), mint kívülálló személyek, akik élvezik a szituációt és odavannak azokért a kanokért, akik majd sz***áverik a gyengébbet, majd a nagy keményfiú 2 tizedmásodperc alatt elérzékenyült habitussal odamegy a lányhoz és a nagy alfahím romantikusan megcsókolja a lányt, amitől ő elalél. Annyira jellemzőek a mindennapi életben az ehhez hasonló jelenetek (legfeljebb csak az eszköz és a körítés más): https://www.youtube.com/watch?v=7VKAggGisCc

Sokszor azt hiszem, hogy a felnőtt emberek olyanok, mint a nagyra nőtt óvodások. Anno ott is mindig az volt az életkép, hogy a kemény Petike jól megrugdosta meg a homokba fojtotta Pistikét pont akkor amikor a titkos szerelme Juliska feltűnt és persze a kislánynak is mindez nagyon imponált az persze nem, hogy egy kisember talán egy életre szóló traumát élt át. Na, felnőttként is kb. ugyanez a p***méregetés megy, csak ugye más eszközökkel.

Kérdezem én! Mi az ami miatt ilyenek a nők és ennek tudatában miért kell őket a gyengébb nem képviselőjeként titulálni, mikor lelkileg kvázi semmivel sem gyengébbek, mint a pasik?



2017. jún. 30. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Az egyik visszafogottabb nem hívja fel magára a figyelmet. A másik harsányabb így felhívja magára a figyelmet. Az, hogy miért választják a harsányabbat nem tudom, nem vagyok nő. De ha benn vagy egy szobában 10 emberrel akik közül 7 beszél 3 kiabál addig amíg nem unod meg a dolgot vagy nem jutsz arra a következtetésre, hogy "ja, már megint csak xy óbégatja a hülyeségeit" addig önkéntelenül odakapod a fejed.

30/f

2017. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

A felsorolasodban semmi veszelyeset nem lattam, amitol az elso valasztasok olyan rosszak lennenek. Huha, elmegyunk neha bulizni a parommal, micsoda veszelyek. A belvarostol egy metromegallora lakunk, mindjart szivinfarktust kapok a felelemtol. Nem csak romantikus osszebujos szex van es a parom eleg extrovertalt, mar erzem a rettegest :DDD

Jo, bocs, csak nagyon vicces, hogy a veszelyes szot alkalmazod, mikor valojaban semmi veszely nincsen egy olyan kapcsolatban, mint pl a mienk attol meg, mert a baratom nem egy tipikus otthonulos, almodozos csendes srac. Amugy a nok maximum fizikailag gyengebbek altalaban, mint egy ferfi, szerintem lelkileg semmivel, a ferfiaknal ez csak valami elvaras, hogy erosnek kell tunni, de igazabol nem talalkoztam meg olyan ferfival, aki lelkileg latvanyosan erosebb lett volna pl nalam.

Amugy nekem eszem agaban se lenne egy olyan ferfival randizni akik a Halalos Iramban vannak pl, de ez csak film, es elhiheted, hogy a nok tobbsegenek se hianyoznak az ilyesfajta igazi veszelyek. Ingerek kellenek, ezert szeretjuk jobban azokat, akikkel nem csak otthon csucsulni lehet, valtozatossag kell, ennyi.

2017. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
De az élet nem film. Ugyanazzal az emberrel egyik nap csavaroghatsz, másik nap otthon ülhetsz. Egyik nap féktelenül szexelhetsz, másik nap egész nap bújhattok.
2017. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mert izgalmasabbak a rosszfiúk. Ha majd családot akarnak, akkor a biztonságos pasikat fogják keresni. De ez nem általánosítható. Én konkrétan egyszerű nyugis fiúra vágytam mindig, de ők féltek, nem tudtak csajozni, udvarolni. Unalmasak voltak, én erőltettem a beszélgetést... A rosszfiúk meg bátrabbak voltak csajozás terén. Úgy alakult, hogy emiatt rosszfiúkkal "tudtam" csak összejönni. De aztán sikerült jófiút találnom, aki "beérett a nőkhöz", hozzá is mentem. Visszatekintve én elmondhatom, hogy megvolt az izgalmas része a fiatalságomnak, elég adrenalin, amire ugyan nem vágytam, de "kaptam", több lettem vele. De ismerek olyan csajt, aki rosszfiúra vágyott még 30 évesen is, és nem értette, hogy miért nem jön neki össze :-) egy kis izgalmat várt.
2017. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Most nem azért, de itthonülő introvertáltként sem értem, miért lesz valaki rossz attól, hogy bulizik és vagány.
2017. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A jófiúk mellet unalmas ? Nem láttátok a hobbit c filmet ? :D

30/f

2017. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Én pont nem az ilyen pasikhoz vonzódok.
2017. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#2: Jó, a veszély nem éppen a legjobb kifejezés így visszaolvasva. Akkor legyen inkább ÖRÖKMOZGÓ. A csajok 98%-a miért nem tud halvérű lenni? Miért várják el a pasitól, hogy szeressen bulizni, több száz kilométerre egy hátizsákkal és egy motorral a s***e alatt csavarogni miközben egy másodpercre sem képes elérzékenyülni vagy ábrándozni, ami miatt a pasi már egyből unalmas és lúzer lenne. Mondjuk az is elég jellemző életkép, hogy egy sportmotor hátsó ülésén mindig egy jó csajt látok. Pedig a gyk-s kommentelők meg más nők véleménye szerint ők két keréken guruló donorok. Aztán mégis tele vannak velük az autó-

vagy motortalálkozók.

2017. jún. 30. 15:37
 9/20 anonim ***** válasza:
18%
Nem hiába ilyen felszínes, ideig óráig tartó kapcsolatok vannak jórészt, mert külsőre és jellemre bejön egyik a másiknak, de amúgy nem összeillők, dugáson, meg flörtölésen kívül van az emberi arc másik fele, ami pedig nem bejövős a feleknek, ezért nem tart pár hét/hónapnál tovább 1 kapcsolat és ezért van sok keresztbe félredugás, ismizés, mert külsőre kívánatos x/y, de amúgy semmi nem vonzó hozzá.
2017. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Na nem bántásként de a 4-ét átfogalmaznám egy kicsit. Vagyis egy lúzer vagy a csajozás terén(persze msá doméniumben lehetsz jó), szóval max kifogsz egy ronda lányt aki szintén nem kell senkinek, és így zsák a foltjára. 30-32 évesen persze, hogy majd kerül neked is, mert akkor ezeknek a kisasszonyoknak kell majd egy ember akivel legyenek. Persze addig végigmentek vagy 10-12 hapsim. Egyszóval kapod a kiselejtezett árut. Sajnos ezektől a kivétel olyan kevés, hoy írtó nagy mázlid kell legyen, hogy kifogd. Azt, hogy a normélis lányoknál esélyed lenne, az ilyen bla-bla népmese, amit még ők sem hisznek el. Sok olyant példát láttam, és látok, hogy normális a lány, intelligens, de a bugyikája a menős legénykéktől nedvesedik, a körüllötte lévő átlagos, de normális srácokat meg lesz**ja. Szóval ez van.. bocsesz, de próbálj változtatni.
2017. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!