Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy ennyire kiborultam?

Figyelt kérdés

Rosszul lett az egyik családtagom,én voltam itthon. Ő nagyon nagyon bepánikolt(ami nem túl szerencsés helyzet),egyre rosszabbodott az állapota.Ettől én is teljesen bepánikoltam,és konkrétan zokogva,üvöltve hívtam segítséget,alig tudtam levegőt venni./Annyira ki voltam borulva,hogyha nem családtag a segítség,biztosan nem tudtam volna mentőt hívni,elmondani rendesen a címet./

Nagyon nyomaszt még mindig az egész,és nagyon rosszul érzem magam,hogy nem tudtam megfelelően viselkedni. :(

Bűntudatom van.


2017. júl. 4. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem is, az hogy rosszul van egy szeretted az nyilván kiborít és aggaszt de az ahogyan lereagáltad az egyértelműen rossz, neked higgadtnak kell maradnod mert megeshet hogy a másik élete múlik azon hogy mit csinálsz, bepánikolsz ez oké de azért használhatónak kell maradnod.

Am jól van a családtagod?

2017. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne legyen bűntudatod!

A lényeg, hogy hívtál segítséget. Az, mindegy, hogy milyen hangon. Teljesen érthető, ha kivirulsz, nem vagy hozzászokva (szerencsére), hogy ilyen történik.

2017. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudjuk megválasztani milyen helyzetben, hogyan viselkedünk, van, hogy az ember nem tudja kontrollálni, ha fél, vagy pánikba esik. Emiatt ne legyen bűntudatod, bárkivel megeshet, hiszen bármit mondhatunk, hogy hogy viselkednénk egy-egy esetben, de amikor ott is vagy az teljesen más. A lényeg, hogy mégis tudtál segítséget hívni, és remélem most már nagyjából rendben van minden.
2017. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bűntudatod azért ne legyen de gondold végig többször, hogy ez veszélyes a rosszul levőre nézve. Bele lehet jönni, következő alkalommal sokkal jobb lesz.
2017. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!