Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok a tanárotokról...

Mit gondolnátok a tanárotokról, ha elmenne külföldre nyaralni és kb. félóránként képeket és videokat töltene fel fb-re?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rá irigy, meg sztem egyedül utazott ki, de azért már túlzásnak érzem, hogy a reggelijéről is 3-4 képet tölt fel... meg kb félóránként videokat, képeket, selfiket magáról. van, hogy egyszere 20-at. Értem én, hogy élmény neki, mert az elmúlt 4 évben tuti nem járt külföldön, de már nevetségesnek érzem, mintha helyzetjelentést adna, mi van ott...

2017. júl. 4. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Semmit
2017. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha zavar, akkor minek nézegeted?
2017. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Ő dolga. Azt csinál, amit akar a sulin kívül, a diákoknak meg semmi köze hozzá.
2017. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Azt hogy az ilyennek nem érdemes elutaznia, ha nem az ottal foglalkozik hanem az ittel, valszeg nem érzi jól magát, de mikor haza jön áradozni fog, hogy milyen fa a sz a volt, le a kalappal érezte magát, közbe meg a nagy sz..t xD. Ha én elmennék valahova tuti szarnék bele mindenbe, max 1 nap egyszer ránéznék a telómra és ennyi.
2017. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolnám róla hogy egy idióta. Utána görgetnék tovább és nem érdekelne. Ha látnék mégegyet akkor unfollow.
2017. júl. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bihar Valatonon ***** válasza:
Még jó hogy az emberek nem egyformák...ha neki ez jó, hogy ezt cisnálja miért ne csinálhatná?! Miért is kéne úgy csinálnia, ahogy itt az utolsó két kommentelő látja? Ja ....mert ők így gondolják logikus.... :)
2017. júl. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen tanárnőt én is ismerek, sírnak-rínak milyen rosszul keresnek, a fb oldala szerint egy visszafogott nő, semmi utazós poszt, az ongo.hu és az utikritika.hu olyanokról publikál h fidzsi szigetek egy csomó fotóval, de neten találtak róla olyan fotót is, amin az msc orchestra hajón pózol.
2017. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!