Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy lány miért vágatja le a...

Egy lány miért vágatja le a haját rövidre?

Figyelt kérdés
Rövid mondjuk kb az alig vállig érőig tart, és akár a 2 cm-ig terjed bár olyat is láttam,hogy valaki kopaszra vált nőként.Főként az érdekel, ha előtte hosszú volt és hirtelen úgy dönt,hogy nagyon rövid lesz.

2017. júl. 5. 21:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Én például akkor szoktam levágatni, amikor lezárul az életem egy bizonyos szakasza.
2017. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 SirMoook ***** válasza:
77%

A szakításra gondolsz kedves Kérdező?

Hogy igen, néha a lány egy szakításon úgy teszi túl magát, hogy megváltoztatja a külsejét, ebbe beletartozhat az is, hogy rövidre vágja a haját. A hajával együtt pedig megszabadul egy érzelmi fölöslegtöl is. De én is csak tippelek :P

(17/L)

2017. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13%
Legtöbb esetben a leszbikusok vágják le nagyon rövidre.
2017. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan a mai világban még itt tartunk, hogy a lánynak hosszú, a fiúnak meg rövid legyen a haja? És ha valaki nem e szerint cselekszik, akkor azt kérdőre kell vonni?
2017. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg elég agyament kérdés ez így 2017-ben.
2017. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, én 31 évesen nem arra gondoltam a kérdésedből azonnal, hogy egy hajlevágásnak feltétlenül érzelmi okai vannak. Hacsak azt nem annak tekintjük, hogy megtetszett neki egy rövid fazon. Mert pl. nálam ennyi volt az ok többnyire. Mivel gyorsan nő a hajam, sosem sajnáltam levágatni. De legutóbb például azért lett rövidebb hajam, mert előtte sokáig festve volt, ami jól meggyötörte a hajam, így jobb volt eltüntetni azt a kóctömeget.
2017. júl. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem úgy kérdezted? Nem vagyunk gondolatolvasók....
2017. júl. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Miért kéne h lelki oka legyen?

A "mer ez tetszik, oszt kusslegyen" nem elég indok?

:D

2017. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%

Én akkor vágattam párszor rövidre rövidre, mert:

- néha hullik a hajam, és rövidebb hossznál nem annyira feltűnő, hosszúnál meg igen, mert nem dús

- volt olyan nyár, amikor nem bírtam elviselni a hajtömeget magamon, mert amúgy is izzadós vagyok

- töredezik

- szeretem a változatosságot, és ha sokáig van ugyanolyan, megunom

(mondjuk ilyen pármillis meg kopasz sosem volt, az már nekem nem nőies)


Plusz van, akinek baromira nem áll jól a hosszú (főleg, ha lóg a vakvilágba, mert túl kényelmes ahhoz, hogy törődjön vele)

2017. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
84%
Ezeken kívül olyan is van, mikor szülő vagy partner unszolja a háttérben a lányt hajvágásra.
2017. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!