Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vágatja le mostanába...

Miért vágatja le mostanába sok lány kopaszra a haját?

Figyelt kérdés
szerintem egyáltalán nem nőies
2013. júl. 21. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok lány?

Hol?

2013. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
nemtudom, egy elkezdte és vágja a többi, mert most ez a "menő".. de szerintem undorító :S 16/l
2013. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se, de én életembe csak egy olyan lányt láttam aki levágatta totál kopaszra a haját. Állítólag ő azért csinálta mert totál be volt akkor drogozva valamivel, és annyira nem volt tudatában azzal amit művelt hogy hajvágóval lenyírta a gyönyörű szép, enyhén göndör haját. Akkor vett magának egy parókát de iszonyatosan látszott hogy mű az egész, akkor sokan azt hitték hogy rákos és hogy a kemótol van neki, főleg azok akik alig ismerték.

De én rajta kívül még nem láttam egy olyan lányt sem aki kopaszra nyírta volna magát. persze vannak olyanok akiknek nagyon rövid hajuk van durván 4-5 centis de teljesen kopaszt még nem láttam. Szóval nem értem hol látsz te ilyet gondolom az ő fejükhöz sem tartanak pisztolyt hogy lenyírják a hajukat, lehet hogy okuk van rá, vagy a sok hajfesték annyira tönkre vágta a hajukat hogy le kell csapniuk szinte az egészet, de sokan csak vállig lenyírják aztán mindig egy keveset ahogy nő lefelé.

A párom egyik barátnője is így járt hogy a sok festés annyira tönkretette a haját hogy totál elvolt töredezve és hullott is neki folyamatosan, semmi élet nem volt benne és akkor is mondta neki a fodrász hogy legjobb ha kopaszra lenyírják, de ő mivel nem akarta így nyakik le kellett csapni belőle. Talán még ezt eltudnám képzelni.

2013. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nagyon tetszenek ezek az oldalt felnyírtak egy lányon..:)
2013. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És mégis hol? :D Pont,hogy minden csajnak hosszú haja van, én még csak olyat láttam akinek vállig érő van. :D rövidet se láttam nemhogy kopaszt!:) azok a csajok akik levágatják a hajukat azok hülyék,de ahogy írtam még nem láttam rövidet sem.
2013. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

oké, nem teljesen kopasz, hanem pár milis haj, de a lényegen nem változtat :D

nem egy ilyen jött már velem szembe az utcán

2013. júl. 21. 11:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert nekik az tetszik,hisz h nem tetszene nekik nem ilyen hajuk lenne!Teljesen elfogadott
2013. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Barátnőm is lenyíratta. Szó szerint undorító feje lett. Hiába mondja mindenki, hogy növessze....ő így szépnek látja magát:( szerintem elmenbaj...
2013. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hol laksz... vagy hogy mit jelent neked az, hogy "sok" lány... de több oka is lehet, betegség miatt, vagy tetszik neki stb.
2013. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is levágattam majdnem kopaszra,mert a barátommegkért rá,nekem meg nem volt ezzel bajom.
2017. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!