Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyivel nehezebb 1 olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel nehezebb 1 olyan lányt meghódítani aki mindenkivel kedves, barátságos, közvetlen?

Figyelt kérdés
ezeket a női jelzéseket is nehezebb észrevenni mert sokakat meg-meg érint.
2013. márc. 18. 01:39
 1/9 anonim ***** válasza:
kettővel
2013. márc. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez megint csak egyénfüggő. Lehet arra vár, hogy valaki

jól elkapja... lehet hogy nem akar senkit. Ehhez egy

dolgot tudsz tenni: megkérdezed :) Logikus?

2013. márc. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

annyiban lehet nehezebb hogy élőben kb. nem tudsz kettesben maradni vele, mert mindig lóg rajta valami haver vagy barátnő.

de a barátságosság nem garancia rá hogy akar is pasit.

Én pl. minden pasival addig vagyok ilyen kedves, amíg ki nem nyilvánítja hogy többet akar.

Onnantól megszakítom vele a kapcsolatot.

2013. márc. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 kemény
2013. márc. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyebb, hiszen mindenkivel kedves, barátságos, így velem is. Az első lépés tehát egyszerűbb. A többi már elsősorban tőlem függ Bár sokszor nem így érzem.
2013. márc. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ilyen csajra hajtok, először megfogott ezzel, de aztán észrevettem, hogy nem vagyok más neki, mert ő mindenkivel ilyen, -csak addigra késő, mert beleszeretsz :)- szóval elment a bátorságom, de azért nem adom fel, csak stagnálunk most. Csak van ám hátulütője is ennek a barátságosságnak ám...ami kijön majd amikor komoly kapcsolatba kerül. Nem mindenki fogja jól viselni, hogy ő mindenkivel ilyen, engem is zavarna, de egy határig tolerálnám, csak férfiként tudom, hogy mennyire félrevezető ez egy fiúnak, ezért félteném, ha velem lenne. Sok srácnak összetöri a szívét szerintem, és sokról le is marad e miatt, mert amikor észreveszik, hogy ja, én nem is vagyok más neki, mert ő ilyen kis nyílt, akkor visszavesznek a tempóból, és képtelenek eldönteni mit is akar a csaj. Ha véletlen összejövünk, szólok mi volt a nyerő taktika, ha nem sikerül, akkor meg, hogy mit ne csinálj :) Csak előtte jól leiszom magam :) 26 F
2013. márc. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát miért volna más, mint mást?:)
2013. márc. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6,jol összefoglaltad,én is igy gondolom,várom a fejleményeket.
2013. márc. 18. 04:23
 9/9 anonim ***** válasza:

"van ám hátulütője is ennek a barátságosságnak ám...ami kijön majd amikor komoly kapcsolatba kerül. Nem mindenki fogja jól viselni, hogy ő mindenkivel ilyen, engem is zavarna,"


Nyilván avval fog komoly kapcsolatba kerülni, akinek ez kifejezetten vonzó rajta.

Nem szokásunk olyant választani társnak, ugye, akinek nem tetsző tulajdonságai vannak.:D

2013. márc. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!