Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha az...

Miért van az, hogy ha az ember egyre több magyar embert ismer meg, akkor egyre inkább az lesz a benyomása, hogy ez az ország a sunyi, teljesítmény nélkül gazdagodók országa?

Figyelt kérdés
Akik csak ügyeskedéssel boldogulnak és semmi becsület nincs bennük.
2017. júl. 8. 10:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem. Az zavar, hogy telejsen elveszi a teljesítmény alapú munka értelmét az, ha mások ész nélkül gazdagodnak. Én is beállhatnék a sorba, de undorodom ettől az egésztől. Ez szerintem dühítő. Ráadásul ezek az emberek nem magukat meghúzva élnek, hanem kérkednek azzal, amit mások értek el, sajátjukként beállítva.
2017. júl. 8. 11:30
 12/13 anonim ***** válasza:

"undorodom ettől az egésztől. Ez szerintem dühítő"


Nézd, dühöngés és nézelődés helyett toljad ezerrel, amihez tehetséged van. Akkor nem lesz időd ilyenekkel foglalkozni, és nem szívja le az energiáidat a dühöngés.

Jobban jársz, hidd el nekem.

2017. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem mai kérdés de válaszolok. Igaza van a kérdezőnek. Egyesek nagyon is iskola és munka nélkül gazdagodnak, mások teljesítményéből. Jómagam nem szeretnék azok közé tartozni mert tükör előtt köpném le magam. Hanem az lenne a jó ha minden magyar tisztességes lenne, hogy ne kelljen arra gondolni hogy igaza van Kertész Ákosnak azzal kapcsolatban amit a magyarokról írt. Mert úgy tűnik nagyon igaza van.
2017. nov. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!