Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy mentő szirénázását hallva...

Egy mentő szirénázását hallva te szoktál arra gondolni, hogy lehet egy szerettedhez megy? Az mennyire beteges ha én szoktam?

Figyelt kérdés
Amikor otthon vagyok és a közelben nagy szirénázást hallok, akkor mindig megnézem a helyi online hírportált hátha valami balesetről van hír. Olyan is volt már, hogy felhívtam a szüleimet, de ha nem vagyok otthon és meghallok/meglátok egy olyan mentőt, amely a mi környékünk irányába rohan, akkor is átfut az agyamon, mi van ha... Még egyetemista vagyok és a szüleim tartanak el. Csak diákmunkát végzek, de az rabszolgabért fizet és ha azon múlna éhen halnék a szüleim nélkül. Csak bennük bízhatok anyagi téren. Nagyon kiszolgáltatottnak érzem magam. Ha velük történne valami egyből ott kéne hagynom az egyetemen és elmenni robotolni minimálbérért köszönhetően a drága magyar kormánynak, hogy egy huszonéves embernek, Európa közepén, egyetemistaként kénytelen 623 Ft-os órabérért robotolnia, hogy maradjon pénze az alapvető megélhetésére (bérlet, kaja, könyvek).

2017. júl. 9. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Szeritnem eleve beteges ilyesmire gondolni.


De a kifejtésed még betegesebb: neked csak az a gondod, hogy akkor esetleg nem lenne, aki eltartana!


Mellesleg Európában máshol sem keres többet egy szakkepzetlen valaki - ez nem MO problémája.

2017. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja. Nem baj.
2017. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1: "Mellesleg Európában máshol sem keres többet egy szakkepzetlen valaki - ez nem MO problémája."


Akkor nem tudom miért menekülnek ki a magyarok/románok/lengyelek stb. tömegével mosogatni Londonba, hogy utána vissza se jöjjenek.

2017. júl. 9. 11:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arra szoktam gondolni, hogy vajon mi baja lehet a benne fekvő embernek, hogy meghal-e, mire beérnek a kórházba.
2017. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az alapkérdésre válaszolva: Nem, szerintem nem beteges, már több embertől is hallottam, köztük Anyukámtól. Aggódó természet... :)


A kifejtésre: Na az viszont már beteges (vagy inkább szomorú), hogy neked erről egyből órabérek jutnak eszedbe. Szegény szüleid, ha hallanák... :(((

2017. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy barátom mentős. Gondolatban s hangosan mindig köszönök neki ilyenkor.


Ha gondolnék is... és ha hozzájuk megy? :) Sors gondoskodik mindenkiről maga isteni módján.

2017. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én mindig arra gondolok milyen jó lenne, ha én ülhetnék benne. (Mentősként)
2017. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, milyen szakra járhat az, aki a mentő szirénázásától a 623 Ft-os óradíjhoz jut el a kérdése. Igen, ez is beteges, meg amit kérdezel, az is.

Aki állandóan a negatívumokat keresi az életben, és állandóan ezzel foglalkozik, az a végén nehogy jutalomként megkapja, hogy tessék, itt van mindig erre vágytál, mindig ezzel foglalkoztál...

2017. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is aggódok ilyenkor, mert apám egész nap vezet, reggel 9től este 11 ig sokszor. évente 2-3 kocsit összetör vadak vagy ritkábban autóbaleset miatt, eddig 2 súlyosabb balesete volt, amikor majdnem ott maradt. Szóval mindig ettől félek.


Az viszont nem normális, hogy csak azért félted pl szüleidet, mert ha meghalnának neked nem olyan jó életed lenne mint amilyenről álmodsz.

2017. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!