Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy lány panaszkodik, hogy mennyire nem talál barátokat, aztán nem ír vissza nekem, ha minden bátorságomat összeszedve barátkozást kezdeményezve ráírok?

Figyelt kérdés

Többször is volt, hogy olvastam lányok segítségkérését, ilyenkor azt láttam, hogy nagyon súlyos bajban és veszélyben vannak és meg akarok menteni őket azzal, hogy én, aki nem bunkó, nem a szexre hajt, hanem csak barátkozásként meghallgatnám őket és barátkoznék velük.


Igazság szerint én is egyedül érzem magam nagyon és én is barátokat keresek - azért lányokat, mert feléjük nyitottabb vagyok és jobban esik a közelségük, jobban szeretve érzem magam, ha egy lány barátkozik velem, törősik velem, felnéz rám.


Ehhez képest leblokkolok amikor kezdeményezni kéne, de mégis azt csinálom, hogy "mégis mit veszíthetek" alapon minden bátorságomat összeszedve rájuk írok illedelmesen és barátságosan, de nem nyomulósan.


Ebből pedig az esetek kb 100 százalékában az következik, hogy egyáltalán nem írnak vissza, mert (szerintem) gyűlölnek, megvetnek engem és túlzottan fogyatékosnak tartanak engem ahhoz, hogy velem barátkozzanak.


Pedig nagyon szeretném, ha lennének olyan lány barátaim (ha csak egy lenne az se lenne baj) akik szinte mindig mellettem lennének, éreztetik velem, hogy nem vagyok magányos, meg hogy jó ember vagyok és bírnak engem, mert amikor nekik van bajuk, felvidítom, meghallgatom őket, figyelek rájuk, segítek nekik, tanácsot adok nekik ha kérik. Továbbá az nagyon megtörné a jeget, ha képesek lennének örömmel társasozni, mert személy szerint ez nagyon közel áll hozzám


2017. júl. 10. 09:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
Most őszintén elmondom a véleményem, mint lány. A helyzet az, hogy igen, akarunk barátok, mert vagy magányosak vagyunk, vagy csak egyszerűen szükségünk van valakire, akivel kikapcsolódhatunk egy internetes beszélgetés során. Nem kell itt semmi rosszra gondolni. Azonban, minden lány, köztük én is elég jól megválogatom, kivel állok szóba, és miket osztok meg magamról. Például már az első beszélgetésnél le tudom szűrni, ha valami nem stimmel a pasival, ha túlságosan nyomul, vagy azt érzi, hogy azért mert szóbaálltam vele, már egyből öribarik leszünk. Az ilyeneket persze, nem akarom megbántani, és ilyenkor inkább szépen, csendben eltűnök. Szerintem senki sem akarja, hogy valakinek a lelki szemetesládája legyen. Ezen gondolkozz el. Továbbá mi, lányok szeretjük a lazaságot, és általában azt is le tudjuk szűrni elég hamar, ha egy fiú a közelünkben laza, vagy tele van gátlásokkal. Én például ki nem állhatom, amikor semmiben sem látja meg szépet, mindent és mindekit utál, és ezt a felfogását próbálja rámerőltetni. Ezeken érdemes elgondolkozni.
2017. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11, ritka őszinte válasz, csak így tovább!
2017. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert válogatósak, semmi nem jó nekik, de ezt a 11-es leírta :Dddd
2017. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!