Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha külföldön veszek telefont,...

Ha külföldön veszek telefont, mert itthon nincs, akkor azt rendesen tudom használni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában már igen, erre kevésbé kell figyelni. Európában a 900 és 1800Mhz-et tudja.


SIM-et meg abban az országban veszel bele ahol használni akarod, illetve roaming díjakat is eltörölték, de csak korlátozottan használhatod külföldön, nem tudom biztosan talán fél évet.

2017. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mármint fél évig nem kell roaming díjat fizetni, ha mondjuk magyar Vodafone SIM kártyád van és te Ausztriában használod, akkor az olyan mintha itthon hívnád egy másik szolgáltató hálózatából akit hívsz, nem kell plusz díjat fizetni az osztrák hálózatnak, fél évig. Utána már kell, de erre van a 2db SIM kártya, gondolom akkor a másikkal, megint fél évet használhatod külföldön roaming díj nélkül.
2017. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vodafone sim kártyám van és meg is tartanám. Úgy tudom, hogy a telefont Kanadában is kapni és mivel tesóm augusztusban megy ki Kanadába, gondoltam megkérem hozzon belőle, de a mobilt csak itthon használnám.
2017. júl. 10. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Amerikában 850 és 1900MHz-es hálózatok vannak, nem biztos hogy működik Európában. Olyat vegyen ami WW worldwide minden hálózatot tud kezelni.
2017. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!