Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az e-titán (e learning) kresz...

Az e-titán (e learning) kresz tanfolyamot végzem itthon akkor ezzel a programmal fel lehet készülni rendesen a vizsgára? Ugyan ezek a kérdés adatbázis lesz a vizsgán is?

Figyelt kérdés
Autósiskolámnál vettem meg a programot

2016. márc. 6. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne a válaszokat magold be, hanem a szabályokat tanuld meg. Az úton nem lesz idő kikeresni a megfelelő kérdés-válasz párost.
2016. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is online csináltam, mert meló mellett nem lett volna időm bejárkálni. 4 nap alatt kész lettem a titánnal, majd rá kb 5 napra a vizsgán 1 hibapontom lett.

Egyébként a kresz kb 90% józan paraszti ész, csak egy két tábla és szituáció van, amit nem lehet "kitalálni" csak úgy.

2016. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
4 nap alatt? meló mellet? Hány órát csináltad 1 nap?
2016. márc. 6. 15:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de 2 óránál nem sokkal többet. Végigpörgettem, ahogy csak tudtam.
2016. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja, és hogy, hogy ilyen hamar kaptál időpontot? nekem azt mondta az autós iskolám, hogy legalább 3 hetet kell majd várnom
2016. márc. 6. 17:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én voltam, ott úgy volt, hogy mindig a következő hét keddre lehetett jelentkezni vizsgára. Én februárban csináltam, akkor kevesen is voltak, szóval be is fértem a keretbe.
2016. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az e-titán csak egy képzésadminisztrációs rendszer, a benne található edukresz tananyagok és kérdések pedig a vizsgán használt kérdéseket tartalmazza. Így ha azt megtanulod akkor meglepetés nem fog érni. Ki milyen hamar tud menni kresz vizsgára sokban függ, hogy helyileg melyik kormányhivatalhoz tartozik és az iskola mennyire ügyes az időpontok foglalásában. Ezt az oktatóm mondta.
2016. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Szia én ma vizsgáztam, az etitánnal készültem fel! Sikeres vizsgát tettem :)

Sok sikert

2016. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szép munka, gratulálok:) Mennyit kellet várnod vizsgaidőpontra?
2016. márc. 10. 17:21
 10/11 anonim válasza:
10%
Otthon tanultam,a programot 2szer végig csináltam,mellete a könyvet olvasgattam és szakoe oldalom teszteltem.A vizsgán 5 pont kellet volna,megbuktam.A program akkor jó,ha nyugodtan,pihenten,zavartalanul tudod csinálni,egyébként nem fog menni,nekem sem ment!Egy vizsgát még csinálok,ha nem lesz siketes akkor be kell üllni és úgy tanulni.Van előnye az edu-nak de rengetek hátránya...
2017. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!