Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha rettegek...

Mit csináljak, ha rettegek kimenni utcára mert félek, hogy belémhajt egy kocsi?

Figyelt kérdés
Ahányszor elmegy mellettem egy kocsi az utcán, úgy látom, minthogyha egyenes az én irányomba, a járdára akarna hajtani ilyenkor összerándul az egész testem/félre ugrok. Ha zebrán kell átkelnem, akkor se nagyon a szélére állok, hanem kb 10 méterrel beljebb. Lehet ennek a sok terror támadáshoz köze? Már inkább ki sem megyek utcára
2017. júl. 11. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan a terror támadásokhoz van köze, de ez már nem normális. És nagyon rossz, hogy ilyen világban élünk, de meg kell értened, hogy ebben a világban nem csak az utcán kell félned. Mindenhol félhetnél, annyi rossz történhet, és nem csak terroristák, hanem sok más dolog veled és bárkivel. DE, a félelem nem béníthat meg, nem befolyásolhatja a napjaidat. Hisz így sose tudsz majd felhőtlenül akár csak sétálni.
2017. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell annyit tv-zni, és olvasni a híreket, mert DIREKT ez a célja a médiának, a FÉLELEMKELTÉS!!! És ez, jelen esetben, be is bizonyosult.


Ne vonzd be saját magadnak azt, amit nem szeretnél. Ha folyton erre összpontosítasz, akkor csak idő kérdése, és tényleg el fog csapni téged egy autó.


Egyébként kérdésem: jó félelemben élni?

2017. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én is nagyon figyelmesen élek de nem félek. Jöjjön aminek jönni kell.
2017. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem attól félek, hogy terrorista az, aki el akar ütni, hanem mondjuk egy ember akinek rossz napja volt.. esetleg ittas.. vagy valami rosszakaróm.. főleg amikor olyan utcákon megyek ahol csak én sétálok és kamerák sincsenek. Elképzelem utána, hogy mennyire fájna, hogy leszakadna a lábam


A terroristás dolgok csak azért hoztam fel, mert ez ehhez köthető, mert előtte is féltem, hogy elüt a kocsi, de most még jobban, de nem attól félek, hogy terrortámadás. Kocsiba se szeretek ülni, mert félek az ütközéstől. Buszon érzem magam a legjobban.

2017. júl. 11. 23:34
 5/6 anonim ***** válasza:

"vagy valami rosszakaróm.. "


Hát, akinek ennyi rosszakarója van, hogy minden autó elől elugrik, az jobb is ha félti az életét :-)

2017. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Senkinek nem tettem soha semmi rosszat.. Olyan rosszakaróra gondoltam akinek mondjuk nem vagyok szimpatikus.. nem kell rögtön durva következtetésekre gondolni..
2017. júl. 13. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!