Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan orditott a csávó velem?

Jogosan orditott a csávó velem?

Figyelt kérdés

Ültünk haverokkal egy parkolóban mikor láttuk egy nő "paraszt parkolósan" állt be tehát 2 helyet foglalt.

Mi "megvicceltük" ugy hogy egy lapra felirtuk "jó parkolás volt te Nő =D" és ennyi majd beletettük a kocsinak az ablaktörlő lapátjához. Majd mikor mentünk el jött a nő meg egy másik pali, aki elkezdett ordibálni velünk hogy mit képzelünk milyen jogon nyulunk az ablaktörlő lapáthoz és kb torka szakadtából. Mondtuk neki hogy poénosan irtuk de nem érdekelte és fenyegetőzött hogy hivja a rendőrséget. Mondtam neki hogy ő meg szabálytalanul parkolt ennyi erővel, és majdnem megütött már. Komolyan ennyire súlyos dolgot vétettünk vagy ez volt ekkora balfas és reagálta túl? Véleményem szerint nem hiszem hogy akkora gond lett volna ez egyébként, de lehet nem igy van. Ti is igy viselkedtetek volna?



2017. máj. 30. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

Én is helyre tettelek volna. Mi közöd hozzá, hogy ki hogy parkol? Az élet nem a fészbuk hogy mindent kommentelni kelljen. Vagy kommentelési kényszeretek van? Itt tart az ifjúság?

Hirtelen haragú vagyok amúgy, szóval lehet garázdaság lett volna a vág ellenem a fenti szituációban.

35/F

2017. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 acelsziv ***** válasza:
77%

1: Csak vigyázz. Az agresszív barmok előbb utóbb megtalálják azt, aki úgy megveri őket, mint a lovat.

Kérdező: Az igazság a legfájdalmasabb dolog ha az arcodba tolják. Ennyi. Pláne ha az illető egy bunkó véglény.

2017. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

És amikor szórólapot raknak be az ablaktörlő alá, vagy mikuláscsomagot? Azoknak is eltörnéd a kezét?


Nyilván semmi közük hozzá, de izé.


Szerintem király lett volna ha kihívja a rendőröket. Azoknak is nyilván az a legfontosabb feladatuk, hogy valaki viccből hozzányúlt az ablaktörlőmhöz. Brühühü.

2017. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Megtanultad hogy ne oktass ki másokat mert nem kérnek belőle és főleg nem tanulnak belőle, viszont neked bajod eshet. Szóval a magad dolgával törődj ha nyugodt életet akarsz és nem szeretnél naponta orditozásba ,verekedésbe keveredni. De ha ezt élvezed akkor csak folytasd.
2017. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#acelsziv, néha adok, néha kapok, a hirtelen haragú emberek sorsa márcsak ez. ;)
2017. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

"jó parkolás volt te Nő =D"


Gratulálok, hímsoviniszta parasztgyerek. Apád ott szúrta el, hogy nem húzott óvszert. Én autómhoz nyúlnál hozzá, fecnikben ennéd meg azt a papírlapot a málészájú kis barátkáiddal.

2017. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy oda tettétek a papírt azzal nincs semmi baj, elég bosszantó, ha valaki két helyet foglal egyszerre. A "te Nő" megszólítás viszont hatalmas parasztság volt.
2017. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hideget és meleget is. Én ugy gondolom nem volt akkora bűn ez a dolog, de megmondom őszintén nem akartam balhézni mivel a férfinak 2 kisgyerek ült hátul. Egyébként nem számitottam rá hogy hozzám jönnek ezért pláne hogy ő jobban megvolt sértődve mint az akinek a kocsijára tettem.
2017. máj. 30. 16:37
 9/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ismerte a nőt, nem?
2017. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jó poén, nekem csajom így parkolt volna le és ilyen fecnit raktak volna a kocsira, hatalmas röhögtem volna.

De látod vannak az ilyen srácok akik olyan keménynek érzik magukat, muszáj agresszióval megmutatni nekik hogy ők aztán nem szaroznak.

Nagyon jól csináltad amúgy, mert a srác saját magával cseszett ki hogy idegbajoskodott a semmin, majd szívrohamot kap remélhetőleg, mint az itt lévő keménylegények.

Nem nagy gond, dehogyis. Ne vedd magadra az ilyen lúzereket.

2017. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!