Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítség! Hogy győzhetném meg...

Segítség! Hogy győzhetném meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném kitetoválni a bal kezemet és a jobb lábamat teljesen, de anyu nem engedi! Nem bírom tovább ezt már, legszívesebben megszöknék otthonról!

l/12


2017. júl. 12. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szülői beleegyező nyilatkozattal is csak 16 évesen csinálnak tetkót.
2017. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez komoly??? szerintem trollkodsz...de ha mégsem:

kislány majd 18 évesen, ha lesz rá pénzed

még gyerek vagy

2017. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mivel a tested még sok változáson fog keresztül menni, így a drága tetoválások (azért ezek nem olcsók) mind tönkremehetnek, szóval butaság is lenne valami hülye tini hóbort miatt most erre rákattanni
2017. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy, később, akár páran éven belül, nagyon szidni fogod magadat, ha megbánod.
2017. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel a szüleidet. JOGOD van a tetováláshoz! 12 évesen bizonyosan van annyi élettapasztalatod, hogy ezt gagyi kalligrafikus betűstílussal a világ tudtára is add.
2017. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úristen 12 évesen nekem eszembe nem jutott volna ilyen, vagy ha mégis eszembejutott volna, tuti kaptam volna 2 atyai pofont. Mit akarsz? Most lehet tetszik xy idézet vagy alakzat de 70 évesen is tetszeni fog? Nem vagy lekésve semmiről.. Majd ha lesz saját kereseted, nagykorú leszel akár a homlokodra is tetováltathatsz majd, nem fogja megakadályozni senki.
2017. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!