Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köze egymáshoz ennek a 2...

Van köze egymáshoz ennek a 2 "érzésemnek"?

Figyelt kérdés
Nagyon 'apás' voltam régebben. És mikor apukám még velünk élt, dohányzott (most is) és férfi parfümöt is sokat használt. Sajnos arra nem nagyon emlékszem, hogy neki milyen illata volt pontossan, de tudom, hogy szerettem. Ezt a dohány-férfiparfüm illat kombinációt most is nagyon szeretem. Lehetséges, hogy azért, mert apukámra emlékeztet és úgymond 'hozzá köt', vagy csak egyszerű 'véletlen'?

2017. júl. 13. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon valószínű. Exbarátnőmnek sajnos meghalt az apukája (mielőtt megismertem), és azelőtt a dohányzó embereket rühellte, de engem, mint barátját elfogadott úgy, sőt sokszor igényelte, hogy dohányozzak. Ezzel nincs gond egyébként, csak nem szabad hagyni, hogy túlzásba menjenek az igények. :)
2017. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!