Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy érzéketlennek...

Hogy lehet egy érzéketlennek látszó embert meg puhítani/ismerni?

Figyelt kérdés

Van egy nő aki nagyon érzéketlennek mutatja magát. Mivel egy közös ügyön dolgozunk szinte minden nap kettesbe vagyok vele. A külvilágnak egy hideg embert mutat. Bevallása szerint az embereknek nincs közük hozzá, hogy ő milyen ember valójában. Kettesben nagyon más de ígyis titokzatos. A múltjában sok rossz történt. Szeretném ha megbízna bennem, ha meg nyílna mesélne és kimutatná az érzéseit.

Lehetséges ez? Tudni szeretném, hogy miért ilyen, milyen ő valójában.

A nő 48/N én 19/N


2017. júl. 15. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szervezz vele valamilyen kozos programot, lehet ez a vasarlastol kezdve akar egy kozos cigizes/kave. Egyszoval beszelgessetek, ha erzi hogy bizhat benned konnyebb lesz minden. Sok sikert!
2017. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez megvan, sokat vagyok vele és bíztatom is, sokszor mondom itt vagyok neki.. De valahogy érzem a falat amit maga köré húzott.
2017. júl. 15. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Lassan, mert sok időbe telhet.
2017. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csináltam vele programokat, közös nap stb. Ez segíthet szerintetek? Illetve, ha bele egyezett a közös napba akkor ez haladás?
2017. júl. 18. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!