Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nagyon gáz ha én egy...

Az nagyon gáz ha én egy barátommal elmennénk egy Japán Étterembe? Nem vagyunbk melegek, de félek annak néznének. Viszont a barátnőm hallani sem akar róla, egyedül meg szar, ő meg szabad. F

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 00:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

Mond hogy uzleti targyalast folytattok, megbeszelitek az uj otleteket :D

Sokszor kajaltam mar baratokkal etteremben meg sem vagyok homokos. Menj dumalj kajalj aztan menj haza. :D

2017. júl. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted a lányok nem járnak barátnőkkel közösen étterembe? Már miért lenne gáz?
2017. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?.. Nem vágom.

Én is szívesen mennék Japán étterembe, bárkivel, kipróbálni a finom kajákat. Nem meleg bárba mész..

És mivan ha annak néz valaki? Van amikor te nézel valakit melegnek, és? Milesz akkor? Semmi, eszel egy jót.

A barátnőd meg nem akarja hogy jót egyél? Jó kis barátnő, akkor te se engedd el őt egy étterembe se.

2017. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?

Miért nézne bárki melegnek?

A barátnőd nem normális, én közölném vele, hogy nem a rabtartóm, de még csak az anyám se, tág keretek között oda megyek, ahova akarok, azzal, akivel akarok.

2017. júl. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát azért elenged, de nem örül neki, mert nem érti meg, hogy a Japánok NEM esznek kutyát meg macskát.... NEM az eszéért szerettem meg :P
2017. júl. 18. 00:58
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Úristen.. Bármilyen szép, csinos egy lány. Ilyen agyképességekkel én nem akarnék tőle hosszútávon semmit se.
2017. júl. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát először megsajnáltam szegény lányt, hogy ennyi aggyal áldotta (vagy átkozta) csak meg a sors, de aztán rájöttem hogy ilyen alacsony szellemi szinten az ember fel se képes fogni, hogy mentálisan mennyire el van maradva a normális szinttől, szóval biztos boldog, úgyhogy mégse sajnálom :)
2017. júl. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Jaj 😂 Ez durva. Én is volt már hogy barátnőmmel mentem, pedig nem vagyunk leszbik, sőt ha a barátom megy a barátaival azon se akadok ki.


Egyébként meg a kínaiakra mondják hogy ezt esznek, a japánoknál a sushi menő :)

Bár a kutya sushi az tényleg bizarr 😂😂

2017. júl. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
A japánok NEM esznek kutyát és macskát. Házikedvencnek tartják őket. A shiba, tacskó, csivava nagyon népszerű. Kínában is "csak" egy tartomány ilyen felháborító, de sok kínai menti a kutyákat a fesztiváltól. Rendkívül primitív lány lehet a barátnőd. Én akkor sem tudnék ilyennel járni, ha maga Heléna lenne, a világ legszebb nője. Ennyi erővel Japánban mondhatnák, hogy az európai eszik kutyát, mert a csehek ették. Japán is vehetné egy kalap alá az összes európait.
2017. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Olasz kaját eszik?

Mert ők meg macskát ettek. Gondolom nem úgy eszik pizzát vagy spagettit, hogy ú mi van, hogyha macska hússal készítették..

Legalább bevallod, hogy nem az eszéért szereted. De ha ennyire nincsen neki, akkor az élet bármilyen területéről van szó, mindig ott kell állnod mellette, hogy ne mondjon/csináljon/döntsön f. szs. gokat.

Én nem égetném magam egy ilyen éjjel-nappal budapest színvonalú csajjal.

2017. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!