Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám magamban orvosol...

Hogyan tudnám magamban orvosolni ezeket a hibákat?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a személyiségem eléggé bonyolult. Egy küzdelemnek élem meg az egészet, és így 22 évesen sem tudom igazán, hogy milyen vagyok. Persze, tisztában vagyok az érdeklődési köreimmel, de ha megkérdezik tőlem, hogy milyen tulajdonságaim vannak egyszerűen nem tudok rá válaszolni, mert fogalmam sincs. Néha már azon gondolkodom, hogy felfogadok magam mellé egy embert, aki 0-24 órában figyel és feljegyzi a tapasztalatait rólam.


Szóval a kérdésem az lenne, hogyan tudnék rájönni arra, hogy milyen is vagyok valójában? Van erre valamilyen kitöltős teszt vagy bármi?


Nagyon szeretek írni, de megfigyeltem azt is, hogy a karakterábrázolásom eléggé kusza, mert nem tudom elképzelni, hogy az ember egy adott helyzetben hogyan reagálna egy bizonyos dologra, illetve, hogy milyen hatással lenne ez a jövőjére nézve.


2017. júl. 22. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez rendben van, de például sokat segít ha elemzed a cselekedeteidet, megpróbálsz jobban megismerni másokat.

Én is találkoztam egy fiúval, aki teljesen a régi szókimondó, meggondolatlan, őszinte énemre emlékeztetett.

2017. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet megtanultam, nem szabad rágódni a promblémákon, mert kikészítik az embert mentálisan. Úgy kell mindenhez hozzáálni, hogy nem akadály, hanem megoldandó feladat áll előttünk.
2017. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!