Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan lányról, aki mindig szürke vagy fekete-fehér ruhákban van?

Figyelt kérdés

A szüleim mindig piszkálnak azzal, hogy olyan ruhákban vagyok, mintha depressziós lennék vagy mintha gyászolnék valakit. De igazából nem azért hordok ilyen ruhákat, mert valami bajom van, csak simán a szürke a kedvenc színem, meg a fekete-fehér cuccok is tetszenek :D Ha bemegyek egy boltba és megtetszik pl. egy felső, hiába van kismillió színben, meg hiába határozom el, hogy mostmár veszek pár színes ruhát is, hogy ne cseszegessenek annyit, valahogy tudat alatt eldöntöm magamban, hogy nekem akkor is szürke kell, vagy max fekete-fehér és hiába ugyanarról a ruháról van szó, csak más színekben, ha felpróbálom a színeseket, úgy látom, hogy tök szarul áll, kiemeli a hibáimat, de a szürke/fekete/fehér verziót meg tökéletesnek látom. Egyedül a sötétkék/sötétzöld, amit még úgy elviselek magamon, vagy esetleg a bordó, mondjuk nem tudom, mikor volt rajtam utoljára olyan színű cucc. De ilyen rikítós színű, rózsaszín vagy sárga vagy ilyesmi ruhákat még akkor se hordanék, ha fizetnének érte. Mondjuk ez csak a szembetűnőbb dolgokkal van így, azaz nadrágokkal, felsőkkel, pulcsikkal, ilyesmi. De a kisebb kiegészítőkből meg épp, hogy a színesebbeket szeretem.

Szóval ti mit gondolnátok egy ilyen emberről? Tényleg annyira gáz, ha valakin mindig ilyen ruhák vannak?

19L


2017. júl. 23. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem is piszkáltak érte. pasi vagyok amúgy, én is jobban szeretem azokat a szineket amiket te, meg még mellé a pirosat, ami tök jól áll (mások szerint is és nem, ezt nem anyukám mondta :D) de nem szeretem a feltűnősködést, csendes vagyok alapból, ez tükröződik általában az öltözködésemről is. Már annyira nem is, régebben sokkal jobban, de még most se veszek fel full rikító ruhákat, mert nem tetszenek. te se azért vegyél szineset mert mások elvárják, hanem mert jól érzed magad bennük. ha meg nem, akkor ne erőltesd. de próbálkozz...adj nekik esélyt.

22f

2017. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól áll neki, azt gondolnám hogy csinos.

Nem szoktam más ruházatába belekötni, hogy ne ilyet hordjon, rohadtul nem az én dolgom, fel sem tudom fogni miért kell ezért bepofázni másnak.

2017. júl. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy mondták már páran, amikor sötétzöld vagy sötétkék ruha volt rajtam, hogy nagyon jól állnak ezek a színek, meg nekem is tetszenek, de sajnos nem annyira szoktam ilyen színűeket látni azokból a ruhákból, amiknek a szabása is tetszik :D Szürke vagy fekete pedig mindenből van, ezért veszek azt az esetek többségében.
2017. júl. 24. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!