Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki szokott...

Van itt olyan, aki szokott pl. ebay-en vásárolni és elmagyarázná, hogy kell?

Figyelt kérdés

Még sose rendeltem semmit netről, szóval ha valaki el tudná magyarázni, hogy működnek ezek a dolgok, azt megköszönném xD

Tehát kinéztem 3 felsőt ebay-en, amit meg akarok rendelni és kiválasztottam, hogy melyiket akarom meg a méretet is és rákattintottam arra, hogy "Add to cart" és most az a kis bevásárlókocsi mellett ott van egy kis 3-as és ha rákattintok, ott van ugye mindhárom póló, amit venni akartam. És oda van írva alulra, hogy "Total: US $20.83", szóval ennyit kell fizetnem összesen, a szállítási díjjal meg minden ilyennel együtt, mikor megkapom a csomagot? És egyébként 3 különböző személy adja el mindhármat, de mindegyikhez az van írva az Item location-hoz, hogy China, mondjuk van, ahol külön oda van írva mellé, hogy "Zhe Jiang, China" xD De mivel mindhármat Kínából kapom, egyszerre jönnek majd meg? Vagy külön-külön kapom meg a 3 csomagot? És amit még nem értek, hogy mikor rákattintok arra a kis bevásárlókocsira, ami mellett ott van a 3-as, a felsők mellé oda van írva, hogy pl. US $2.99, ez vastag betűvel és alá kisebb, nem vastaggal, hogy + US $1.99. Szóval ez a +1.99 dollár a szállítás? Azaz ha nem is együtt kapom meg mindhárom pólómat, akkor is csak annyit kell érte fizetnem, amennyi az ára, plusz ezt az 1.99 dollárt?


2017. júl. 24. 02:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A Total tartalmazza a szállítási költséget is, csak kártyával tudsz fizetni PayPallal, regisztrálnod kell eBayre és PayPalra is. A csomagok külön-külön fognak megérkezni, mert nem ugyan az az eladó, a +US$1.99 szerintem a szállítás az adott pólónak, de az már benne van a Totalba, tehát a US$20.83-ban. Egyéb kérdés?
2017. júl. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi (: Szerintem ennyi, de ha eszembe jut még valami, szólok :D
2017. júl. 24. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!