Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy lány nem szeret vásárolni?

Figyelt kérdés
És nézelődni se... nagyon ritkán vesz ruhákat, csak amikor szükséges.
2016. dec. 30. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Leszarom.
2016. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Józan gondolkodású emberre vall, ha csak akkor vásárol ruhát amikor tényleg kell. Az aki viszont szeret vásárolni, őt csak csodálom, mert míg nekem a vásárlás nyűg, ő képes ez alatt jól érezni magát.
2016. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Különleges, én ilyen lányt még sose láttam *.* ^^


A jó nagy f...És akkor mi van, ha valaki nem szereti? És akkor mi van, ha az egyik közhelyes sztereotípia nem igaz rád? Semmi. Én se szeretem és még sokan mások se. Okai lehetnek: többszörösét fizeted; nincs olyan fazon, ami neked tetszik; nincs olyan színben; legtöbb időt a keresgetés veszi el, aztán jön az eladó, aki szerencsés esetben nincs elege a munkájából és nem flegmahh.

2016. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Sokan vagyunk így ezzel :)
2016. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 piriiiii ***** válasza:
47%
Semmit, lány létemre én sem kifejezetten szeretek, pedig örülök, ha jó cuccaim vannak.
2016. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert pár barátnőm és meleg fiú barátom lételeme a vásárlás, ha nem is vesznek semmit akkor is muszáj bemenni az összes boltba és nézelődni én meg halálra unom magam, csak sétálok utánuk és észre se veszem mi zajlik a külvilágban, elbambulok. Amikor mondom, hogy nem akarok nézelődni, nem megyek be veled inkább kint maradok a többiekkel, akkor megsértődnek, és megkapom, hogy én lány vagyok, tehát nekem szeretnem kell az ilyeneket...
2016. dec. 30. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:
álomnő...
2017. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!