Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van hogy a nök...

Az miért van hogy a nök következmények nélkul felpofozhatnak engem én viszont öket nem?

Figyelt kérdés
a hugom baratnöje ma nálunk volt es csak hulyesegbol mondtam neki adok egy tizest ha kifacsarsz és erre adott egy akkora pofont amekkorát csak birt nincs humorerzeke, aztán a hugomtol is kaptam, ugy visszaadnam de akkor en lennek a szemet nö verö, az excsajom is folyton pofozkodott azert dobtam ki. miért van az hogy a nöknek mindent lehet??? es ferfiak nem veszitek eszre hogy elvagyunk nyomva??? én már a sitten ulnék ha bármelyiknek is visszautöttem volna ök meg következmények nélkul verhetnek engem.

2017. júl. 24. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Csak te vagy elnyomva, én visszaszoktam adni. :) Nem is pofozkodnak utána. Miért is ülnél a sitten? Nem agyonverni kell őket, csak visszaadni, amit tőlük kaptál.
2017. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet mindent a nőknek sem. Nem normális, ha csak úgy pofozgatnak és nem is kell eltűrni.

Viszont ebben a konkrét esetben nem ok nélkül kaptad. Ez iszonyat taplóság, amit mondtál. Semmi vicces nincs benne.

2017. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
mert egy elnyomható kisfiú vagy
2017. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg undorító volt tőled. Megérdemelted.
2017. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Én a húgod barátnője helyében nem egy, hanem rögtön két hatalmas pofont lekevertem volna.
2017. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te tetted volna fel, akkor még hihető is lenne a kérdés.
2017. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, ha a húgodnak vagy barátnődnek mondana valaki ilyet, te nem lennél ideges? Ez nem vicces.
2017. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Clay Morrow ***** válasza:
Ha semmi előzmény nincs közöttetek, azaz legalább egy alapvető ismeretség, ez elég bunkónak jött le így mondhatni jogosan kaptál egy pofont. Ilyenkor azért nem illik visszaadni, de más esetben ha ok nélkül kaptad, ő támadt rád: jogos szerintem visszaadni.
2017. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben nem pofozkodnak, ez nem volt normális eset azért kaptad. Normális esetben vissza lehet adni, ha jogtalan, de ott már érdemes a kapcsolatot is megszakítani rövid időn belül.


Mondjuk a csaj megoldhatta volna úgy is, hogy rámarkol a farkadra és megszorítja úgy, hogy ordíts. Kifacsarta nem? Az ötletesebb lett volna, mint egy pofon. Csak ahhoz kemény csajnak kell lenni.

2017. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert megérdemled a verést.
2017. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!