Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek most? Milyen...

Mit tegyek most? Milyen következmények lesznek?

Figyelt kérdés
Nem is olyan régen találkoztam egy lánnyal akivel összeismerkedtem. Mikor elindultunk sétálni egymás kezét fogtuk és egy volt osztálytársam látott minket... Már pár nappal ez elött is beszólt egy srác,hogy "ki a leszbi itt" de mostmár pár barátom is tudja... Az egész suli tudni fogja? És ha igen akkor mit tehetek? Milyen következményei lehetnek ennek?

2016. márc. 6. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy az egész suli tudni fogja, de ne érdekeljen. Ha azon az értelmi szinten vannak, hogy ilyeneken csámcsogjanak, csak sajnálni tudom őket. Ne foglalkozz velük és éld az életed.
2016. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem magamtól (kipletykálták), de tudja a suli egy része, hogy leszbikus vagyok. De nálunk elég sok LMBTQ-s ember van, így itt ez olyan, mintha azt mondanám, hogy hupsz, lány vagyok.

Akik meg nincsenek azon a szinten, hogy ennyit megértsenek, azokkal nem kell foglalkozni. Legyél boldog azzal, akit szeretsz :)

2016. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Egy kirúgnak a suliból

kettő gúnyolnak :) három szívatnak :D

melyik a jobb?

2016. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
:) MEHETSZ CSAJOZNI :d
2016. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy bármi problémád származhat ebből az iskolában. Max a tudatlan-nem toleráns emberek fognak ezzel piszkálni, de nem érdemes velük foglalkozni. Az a lényeg, hogy TE és a barátnőd boldogok legyetek és szeressétek egymást. A többi ember véleményével nem érdemes foglalkozni. Ha a barátaid elfogadnak, nagyon szerencsés ember vagy, ők tényleg úgy kell szeressenek téged, ahogy vagy, ahogy a családod is. :) Hajrá. :)
2016. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!