Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt a Briggs-Myers teszt...

Van itt a Briggs-Myers teszt alapján INFJ vagy INFP nő?

Figyelt kérdés

Azoknak szól a kérdés, akik ismerik a személyiségtípus tesztet és ez jött ki nekik. Milyen a szociális életetek, hogy megy az ismerkedés, mik a hobbijaitok, mi érdekel titeket a világból/világban? Meséltek? Köszi.


Egy INFP férfi.


2017. júl. 24. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

[link]


Csak hogy tudd INFP-hez ENTJ és ENFJ illik a legjobban. Általános szabály, hogy az első és az utolsó betűnek különböznie kell.

2017. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Én INFP vagyok. A szociális életem nem a legjobb. Kevés embert engedek magamhoz igazán közel, de hozzájuk foggal-körömmel ragaszkodok. A párommal lassan 2,5 éve vagyok együtt, kicsit hullámzó a kapcsolatunk, de nagyon szeretjük egymást. :) Barátaim nagyon nincsenek csak 1-2, de ők sem nagyon közeliek. Elég nehezen nyílok meg, még tesómnak, barátomnak is. Ha nincs elvárás, akkor nagyon könnyen, jól kommunikálok (fogászaton dolgoztam, előtte boltban, mist benzinkúton), de ha mondjuk tudom, hogy barátok lettünk valakivel, akkor nem tudom, hogy kéne viselkedni, és valahogy elromlik a dolog általában. Az embereket könnyen kielemzem, megismerem, átlátom. Általában társaságban megfigyelő, hallgató vagyok, de ha olyan emberrel/emberekkel vagyok, akkor be nem áll a szám.

Hobbim: olvasás (rengeteget), puzzle (1000-2000 db), sorozatok (Trónok Harca, Dr House, Gyilkos elmék), néha rajzolok, írogatok, most éppen nyelvet tanulok és készülök az újra érettségire (emelt kémia és biosz). Illetve van egy macskám, akit imádok. :)

Mi érdekel? Orvostudomány, állatorvoslás, állatvédelem és állatmentés (nem csak a fotelból szájkarate szinten), nyelvek, kultúrák, mitológia, történetek, írás, könyvek, természet, pszichológia, az emberi viselkedés, sorozatgyilkosok, vallások, az űr, atomfizika... sok minden érdekel. :)

2017. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1: Én is INFP vagyok elég hangsúlyosan bizonyos aspektusokban:

[link]


Érdekesség:

Ahogy elolvastam az ENTJ személyiségjegyeket, egyből elkezdtem tiltakozni, hogy hát nem nagyon tudnám magamat elképzelni ilyen nő mellett. :) Egy ENTJ-nek mi lehet a vonzó egy nagyon érzelmes/érzelgős INFP-ben? :D Vica versa nekem mi a vonzó egy extro racionális személyiségben? Vagy visszakanyarodunk a régi jól bevált mondáshoz, hogy az ellentétek vonzzák egymást? :) És akkor ami kísérteties/érdekes tény: amióta szingli vagyok ideje és mostanság nézegettem hölgyeket társkeresőn és azt vettem észre, hogy hmmm ez "bejön" az adatlapi bemutatkozó szövegben/képek alapján is vonzónak találtatik, nézem adatlapját, vezető beosztás. Ok next, megint. XDDD

DAMN! :)

2018. jan. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is INFP vagyok :)
2018. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

MEDIATOR

(INFP-T) vagyok, halgatag, álmodozó típus, érdeklődéseim az 1. válaszolóval azonosak kb., kivétel hogy nem szeretnék orvos lenni a véres dolgok miatt, és 16 éves vagyok még csak.

2018. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Drk91 válasza:

jelen! egy INFJ nő :)


Aránylag kevesek azok a barátaim, akik tényleg fontosak, de velük tartom a kapcsolatot és régóta jelen vannak az élertemben, párommal egy hullámhosszon vagyunk, mondjuk vannak bizonyos eltérések amiket meg tudunk szerencsére beszélni... közösségi/szociális élet? hát, nem túl jellemzhő, elvagyok a magam kis világában, szeretek a természetben sétálni vagy a városban, ahol tudok gondolkodni... szociális rendezvényre csak akkor megyek ha barátokkal megyek, egyedül tutira nem... :D

2018. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
trónok harcás, gyilkolós sorozatos kretenek. erre nem lennek buszke
2019. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!