Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi időt beszélgettek a...

Mennyi időt beszélgettek a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Jelenleg még igazából nem járunk, de nagyon közel vagyunk hozzá.

Tehát nyilván, ha élőben vele vagyok, akkor beszélgetünk, de pl Facebookon mennyi beszélgetés a normális?

Sokaktól hallottam, hogy ők egész nap írogatnak egymásnak, de őszintén nekünk ez nem menne szerintem.


Ha valamelyikünkkel történik valami/megakar osztani valamit a másikkal, akkor ír, megbeszéljük, lehet, hogy továbbvisszük a témát, meg azért naponta többször rákérdezünk, hogy mi a helyzet, de nem erőltetünk mindenféle érdektelen, random témát, csak azért, hogy legyen valami (persze, ha valami hirtelen érdekel a másikról akkor megkérdezzük).


Még nem nagyon voltam ilyen közel csajhoz, tehát nem tudom mi a normális..

17/F


2017. júl. 24. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent Facebookon megbeszélni. Mire a randiig juttok, nem lesz már mit megosztani a másikkal.
2017. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem jöttem még össze a csajjal, de nagyon közel állunk egymáshoz. Mi esténként beszélünk 2-5 órát, hívással. Néha írásban is beszélünk valamit, de általában mindketten este jól ráérünk, volt amikor hajnal 4-ig is beszéltünk.

Mi sem erőltetünk semmit, van amikor csak egymás hangját akarjuk hallani, és a semmiről beszélünk.

2017. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Már rég nem voltam kapcsolatban, de előtte is rengeteget beszéltünk. Azóta volt nem is egy lány és most is van akivel naphosszakat írogatunk. Mikor van időnk válaszolunk és kész.
2017. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi szinte egesz nap beszelgetunk es halisten nem ment a kapcsolatunkra. De ez mindenkinel mas.
2017. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valakivel megtalálom az összhangot azzal képes vagyok órákat beszélni az ég világon mindenről úgy hogy nincs kínos csend.Ha viszont nincs összhang akkor még 5 perc is rémálom, viszont őket nem szoktam erőltetni. Nem tudom megmagyarázni de ha találkozok valakivel megérzem pár perc után hogy mi a helyzet eléggé szókimondó és buggyant vagyok hogy a még vadidegeneknek is olyan dologról kezdek beszélni amiről általában mások hónapok után kezdenek. Ettől vagy megrettennek vagy mintha már ovoda óta ismernénk egymást.
2017. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi annó minden éjjelt végig beszélgettünk messenger hívásban 6-7 órát lazán.
2017. júl. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 ja és én 21 vagyok párom pedig 38
2017. júl. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi eleinte csak személyesen beszélgettünk. Mostmár 4 éve után, kb egész nap irogatunk egymásnak, még azt is megbeszéljük mit ettünk. Lehet valakinek ez már sok lenne, nekünk ez így jó :) szerintem nincs olyan, hogy mi a "normális", ember és kapcsolatfüggő.
2017. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!