Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ti egész nap beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti egész nap beszélgettek a barátnőtökkel ha nem találkoztok?

Figyelt kérdés

Az én párom nem egy nagy facebookos, most is délelőtt óta semmi életjelet nem adott magáról. A rokonaival sütögetnek úgyhogy tudom, hogy nincs bajban csak kicsit zavar, hogy nem ír. Bennem egyszerűen alapvető, hogy egész nap beszélgetni akarok vele. Persze őt nem baszogatom, nem akarok hárpia lenni. Csupán érdekelne, hogy más férfi hogy van ezzel.

18 évesek vagyunk.


2016. júl. 3. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én nem facebookozok és a volt barátnőmmel néha skypeoltunk, ha épp nem tudtunk, akkor telefonon beszéltünk pár percet, vagy akár hosszabban...


23F

2016. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, én is igénylem a napi szintű kommunikációt, és már nem vagyok 18 éves. :)

Ha tudom, hogy a páromnak dolga van, mondja is, akkor is max. fél nap, amíg nem jelentkezik, utána azonban igen.

Ha jól értem, ma egész nap nem is írt? Már este van, azért egy sms belefért volna szerintem, akkor is ha más dolga van. Csak hogy kifejezze, hogy eszébe jutottál, és mi van veled.

2016. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van aki a fészbuk függője, van aki nem. Miért kéne azon lógni és folyton beszélgetni? Tönkreteszi a kapcsolatot.
2016. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem férfi vagyok, de gondoltam benézek.

Én is olyan vagyok, mint a #2-es válaszadó. 1-2 sms-nek nagyon tudok örülni, persze nem fog vér folyni, ha ez nem történik meg, nem is tenném szóvá.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak valamennyire: ha nagyon elfoglalt, akkor is szokott egy rövidke üzenetet írni, kb. 4 óránként, éppen ahogy oda tud jutni a telefonhoz.

Lazább napokon pedig több üzenetet küldünk, de akkor sem akadunk rá egymásra.

2016. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egész nap? Biztos nem! van dolgunk, nekem meg főleg.
2016. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, szintén nő.
2016. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk így volt...


Egész napos chat-elést igényelt, akkor is, ha aznap találkoztunk (a legtöbb nap felét vagy legalább az estét együtt töltöttük), ha nem találkoztunk valamiért mégse, akkor telefonhívást is.

Még vita is volt belőle.



Nekem elég lett volna, ha akár csak kétóránként egy-egy szeretlek üzenet a Facebook-on, és egy darab telefonhívás, amikor nem találkozunk aznap.


Így "fojtogatott", felszabadulás volt, amikor végre több dolga lett!!

2016. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 opened paradise ***** válasza:
Igen,de nem fb-n.
2016. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nem lenne sokáig a bnőm, ha egész nap a nyakamon lógna és nem csinálhatnám a dolgomat...
2016. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ez nálunk nem így megy.

Napközben szinte legyek mindig a telefonközelben, rögtön írjak vissza, persze melóból ugye.

Este munka után meg egész éjfélig beszélni, aztán hajnalban meg kelni.

Jah, és ezt minden nap. :D

A minden percemről beszámolást kell írnom dolgot említettem már? Na az is benne van.

Gondolom kitaláltátok a végére, hogy melyik nemhez tartozok. :D

2016. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!