Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok titeket miért zavar,...

Lányok titeket miért zavar, ha egy srác nálatok alacsonyabb?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy a legtöbb lány miért tartja magát ahhoz, hogy a fiú nála magasabb legyen. És ezzel amúgy nem is lenne probléma. Csak hát a legtöbb lány olyan magas... én meg az alacsonyságommal mit kezdjek. :/


Van akit esetleg nem zavar a magasságkülönbség? (Mint engemet.)


Köszönöm a válaszokat. :)


22F



2017. júl. 24. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
151 cm magas vagyok (már nem növök), ezért...
2017. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Bár én fiú vagyok, de szerintem az ilyenfajta vonzódás az inkább biológiailag van benne a csajokba. Én se vagyok valami magas, de nem tudom hibáztatni őket hogyha az alacsony srácokhoz nem vonzódnak. Alapvetően a nők nagy része a biztonságot keresi. Ezért kell hogy a csávó magas és izmos legyen egy stabil élettel. De ellenpéldának én se vonzódok a kövér, vagy más bőrszínű nőkhöz. Nem azért mert utálnám őket, szánalmasnak tartanám vagy bármi más. Egyszerűen nem vonz szexuálisan. Attól barátként el tudnám képzelni, sőt vannak ilyen ismerőseim is. De ha szexuálisan nem vonzódunk egymáshoz akkor az csak barátság, sose lesz párkapcsolat.
2017. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert nem vágynak egy olyan porbaf**gó törpére, akiről az öcsikéjük (akik amúgy már 14 évesen is sokszor 180-nál magasabbak) vagy valami komplexusos torz ürge jut eszükbe. A magasság minden korban presztízskérdéssel bírt, ahogy manapság is. Az arisztokraták mindig magasak, a parasztok pedig alacsonyak voltak. A mostani divatvilág és külsőségek uralta XXI. században ez pedig hatványozottan igaz. Nézd meg, hogy milyen pasik járkálnak drága sportautókkal, kik vannak a cégek vezetőségében (most hagyjuk a törpe főnököket meg politikusokat, mert a kivételes gátlástalanságuk miatt ők egy külön állatfaj). Hát persze, hogy a klasszikus +185 magas, borostás, szálkás, Alejandro latino álomhelyes palikról van szó mindig. A magasság önbizalmat sugároz, az emberekben tekintélyt kelt, ettől fogva pedig az alacsony pasik sosem lesznek klasszikus értelemben vett sikeres, az "élet császára" típusú egyének (persze van kivétel, de abba vagy bele kell születni vagy mocskos sokat melózni). És mivel manapság rengeteg a magas csaj is (+173), így nem meglepő, hogy a magassarkút is belekalkulálva mindegyikőjük egy sármos, daliás férfire vágyik. Ezzel együtt pedig azt is megfigyelheted, hogy a szakmunkások/melósok szinte mindig alacsonyak. De ebből egy komplett szociológiai/pszichológiai szakdolgozatot lehetne írni csak nem itt, nem nekem.
2017. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3 "Kedves" válaszoló. Azért saját magam és minden alacsony ember nevében kikérem magunknak hogy így beszélj rólunk. Szabad a vélemény nyilvánítás, de nem úgy hogy azzal a másikat lealázod. Márpedig te ezt tetted a hozzászólásodban!


Nem hiszem hogy a magasságtól függene az hogy ki milyen sikeres lesz az életben (és nem a párkapcsolatokra gondolok!). Mert te most ezzel azt mondod hogy egy 170 cm-nél alacsonyabb ember tulajdonképpen nem lehet sikeres az életben, nem érhet el semmi maradandó az életben. Csak azért mert olyan családban született ahol alacsonyak a szülök valamelyike.

Azt még megértem hogy a lányok többségének azért fontosabb a magasabb srác mert biztonságérzetet nyújt neki a srác aki mellette van.

De azt egyenesen hülyeségnek tartom hogy tényleg attól teszed függővé egy ember sikerét, hogy milyen magas. Remélem ezt te sem gondoltad komolyan.

A szakmunkások/melósok mindig alacsonyabbak? Ne ez is még egy hülyeség. Max. jellemző lehet rájuk. De hogy abból következzen hogy valaki hány cm hogy szakmunkás vagy melós. Na hát ezt nagyon nagy hülyeségnek tartom a részedről.


Nem akarlak megbántani és vitatkozni sem akarok, de elég sok sületlenséget összehordtál most ebben a hozzászólásban!

2017. júl. 24. 22:38
 5/18 A kérdező kommentje:

#3 Ha már azt gondolod csak a magasak lehetne sikeresek néhány példa a "sztárok", ismertebb emberek közül: Danny De Vito, Rob Schneider, Michael J. Fox, Elijah Wood, Woody Allen, Dustin Hoffman, Ben Stiller, Bruno Mars, és még sokan mások.

Mind híres, sikeres ember lett. És látod nem a magasságuk miatt, vagyis nem befolyásolta az életüket hogy alacsonyabbak az átlagnál.


Tehát az élet sikerességét nem befolyásolja a magasság! Persze a kapcsolatok sikerességét legtöbb esetben igen. Utóbbival nem vitatkozom :P

2017. júl. 24. 22:49
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

#3: Nem akartalak megsérteni, amúgy én is 170 vagyok, szóval nem lehet sértegetéssel bélyegezni, legfeljebb csak valós önkritikával.

---

"Nem hiszem hogy a magasságtól függene az hogy ki milyen sikeres lesz az életben"


Ne hidd, hogy én találtam ki, olvasd el ezeket:

[link]

[link]

Vagy nézd meg milyen külsejű pasik dolgoznak túlnyomó többségben egy pénzügyi cég/nagyvállalat vezetőségében. Elég sokat mondó, hogy amikor egy tróger melóhelyen dolgoztam diákmunkásként a 170 mélységemmel én voltam az égimeszelő, amikor meg egy féléves kurzust végeztem egy IT-s cégnél messze én voltam a legtörpébb a team-ben.


#4: "Ha már azt gondolod csak a magasak lehetne sikeresek néhány példa a "sztárok", ismertebb emberek közül: Danny De Vito, Rob Schneider, Michael J. Fox, Elijah Wood, Woody Allen, Dustin Hoffman, Ben Stiller, Bruno Mars..."


És mi a közös bennük...? Hogy nagy részük vígjátékokban kvázi bohóc/lúzer/"furcsa szerzet" szerepet játszanak/játszottak (De Vito, Ben Stiller). Egyik sem játszott egy alfahím akcióhőst. A civil életben (ha nem lennének tehetségesek), akkor egy totál szürke harmincas életét élnék mindannyian. Kérdezd meg a csajoktól itt a gyk-n, hogy - a hírnevet ignorálva - közülük melyik számít jó pasinak. Maximum Dustin Hoffman-ra fogják azt mondani, hogy fiatalon bejött volna nekik.

2017. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 Ertem 👍
2017. júl. 24. 23:16
 8/18 anonim válasza:
82%
En 163 cm magas vagyok ,es azert reszesitem elonyben a magasabb fiukat mert mellettuk ugy erzem biztonsagban vagyok,egy nallam alacsonyabb fiu mellett valoszinuleg kenyelmetlenul és ormotlannak ereznem magam L/19
2017. júl. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
#3 éppen, hogy a XXI. században már nem a fizikum számít, de vannak emberek akik megragadtak a fejlődésben. Ha alaposabban megnézed, akkor észre gogod venni, hogy a cégvezetőségben és, hajléktalanok között is kb ugyanolyan a magasság eloszlása. Nagyon sötét vagy.
2017. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 Pontosan. Erős túlzás abból ilyen következtetéseket levonni, hogy ki milyen magas. (Hogy milyen pozícióban helyezkedik el, milyen sikereket ért/érhet el stb..)
2017. júl. 25. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!