Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg beteges ha szeretek...

Tényleg beteges ha szeretek szép, számomra elérhetetlen autókat nézegetni a neten?

Figyelt kérdés

Barátnőm kiakadt teljesen. Szeretem a szép kocsikat, autós oldalakat nézek a neten legtöbbször. Persze nem venni akarok vagy úgy csinálni mintha tudnék, ez csak ilyen hobbiféleség. Nem megyek be a szalonba, még nem is voltam ilyen helyen. Pénzem se lenne rá, egy 10 éves Ford Focusom van, reálisan nézve sokkal jobb autóm úgysem lesz soha (ahonnan indultam már ez is egy csoda nekem)


Kiabált a barátnőm hogy minek nézegetni BMW-ket meg Ferrarikat, szerinte beteges hogy háttérképnek is ezeket teszem ki. Szerinte ezeket az nézze aki megteheti, aki nem milliomos az maradjon a realitás talaján és neki való autókat nézegessen.

Múltkor láttam egy gyönyörűen összeállított új Mercedes GLE Coupét és mondtam a barátnőmnek hogy milyen szép autó, izlésesen választottak ki mindent rajta. Nem tudtam, de ott állt a túloldalon a tulaj és mosolygott, bólintott, a barátnőm meg az utcán elkezdett kiabálni velem hogy leégettem magunkat hogy hízik a mája a gazdagnak, hülyét csináltam magamból! Szerinte ilyenkor az ember fordítsa el a fejét.

Tényleg nem képzelem hogy valaha ilyen autóim lesznek, nem is álmodozom erről. Csak jó megnézni őket, nézni az autós híreket.


Ekkora bűn ez? Barátnőm el akar már vinni orvoshoz, mert szerinte normális ember azzal foglalkozik, az a hobbija amit megengedhet magának. Van hogy egy-két kedves tulaj megengedi hogy megnézzem belülről is a kocsikat, nekem ez elég (még képet se szoktam csinálni, a vezetőülésbe meg direkt nem ülök be, az a tulajt illeti) A barátnőm apja, testvérei rá se néztek soha jó kocsikra, csak otthon szidták hogy "na ez is biztos bűnöző".



2017. júl. 25. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"normális ember azzal foglalkozik, az a hobbija amit megengedhet magának"

Így van - megengedheted magadnak, hogy nézegess autókat.

Ha meg ebben valami akadályozz, eltávolíthatod.

2017. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Betegesnek nem tartom, csak értelmetlennek.
2017. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább te vidd a barátnődet orvoshoz.Semmi baj nincs azzal,ha olyanokat nézegetsz,ami elérhetetlen.Ha szereted az autókat és ez a hobbid,másnak nincs beleszólása.Semmi köze hozzá.Lényeg,hogy te boldog leszel tőle.Én sok olyat nézegetek,ami elérhetetlen,de szeretem nézni és ennyi.Hol érdekel,hogy más mit gondol?Ne törődj vele.Mondd,hogy nem vagy kiváncsi a véleményeire:)
2017. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olmipiát se nézzünk, mert azok az eredmények elérhetetlenek nekünk? Vagy Forma-1-et se mert nem fogunk soha ülni Forma-1-es kocsiba?
2017. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha így vesszük,akkor nem nézegethetnénk a kedvenc szinészeinket,énekeseinket,....vagy bármit,mert mondjuk hiába nézel Johnny Deppes vagy Brad Pittes képeket,csekély a valószínűsége,hogy találkozhatsz velük.Azért nézzük,mert szeretjük.Nem akadályozhat meg senki.
2017. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
télleg - ő nem nézeget kirakatokat? ki kellene mozdítani abból, hogy azokat mind elérheti... mert az beteg
2017. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Psycho ***** válasza:
100%

A barátnőd nagyon rosszul áll hozzá, sőt, kifejezetten sértően.


Az égegyadta világon semmi gond nincs azzal, hogy Téged ez érdekel, és szereted nézegetni a kocsikat. Én is időnként körbenézek a neten, megvannak a kedvenceim, valamiért jól esik nézegelődni :) Sőt, bátyám még nagyobb fan, ő már olyat is csinált, hogy haverokkal elmentek megnézni egy többmilliós sportkocsit a használtautóról, mintha vevők lennének, ki is próbálták, persze pénzük annyi nem volt, hogy egy fényszórót kicseréltessenek rajta.


Sőt, én azt mondom, önmagában azzal sem feltétlenül lenne gond, hogyha a barátnőd ezzel nem tud azonosulni. DE!!!! Az viszont igenis gond, hogy ezt így közli: kiabál, sérteget (mert az, hogy ilyen hangnemben kritizálja a Te személyes érdeklődési körödet, az igenis sértő, hiszen az érdeklődési köröd voltaképpen Te vagy, a Te részed). Én úgy gondolom, hogy egy egészséges kapcsolatban fontos a tisztelet, ennek része az is, hogy a másik preferenciáit tiszteletben tartom.


Kíváncsi vagyok, mit szólna, ha üvöltöznél vele, amikor, ahogy #6 is írta, a kirakatokat nézegetné. Ja, tudom, "az más..." :( Persze ez semmit nem oldana meg.


Egy-egy normális időszakában, amikor épp nem ez a téma, esetleg felhozhatod neki, hogy ez Téged nagyon bánt, és szeretnéd, hogyha változtatna ezen.

2017. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteges :)

Nekem egy 10 éves Rs octaviám van sérülten vettem és csináltam meg ennél nekem nem kell jobb imádom

De tetszenek a 2012 körüli Q7-es audik ....

Nap szinten vezetek olyan kocsikat amire gondolni se merek hogy egyszer lesz ilyen kocsim , de szeretem négeteni őket

vw márka szervizben dolgozok így 20millio és a feletti értékű kocsikat vezetek ( műhelybe be/ki másik műhelybe/ből át ha kész amit csinálni kellet ott és nállunk is kell csinálni rajta valamit vagy vagy csak nállunk kell csinálni rajta valamit ) , de annyira nem élem magam bele hogy venni akarjak mert tudom hogy nem lesz annyi pénzem ilyen kocsikra

Pl ma v10-es audi R8-ason cserélem lökháritót és első lámpákat jó verda tetszik , de nem lesz nekem ilyen kocsim nem is kell mert nekem ez sok meg kicsi , meg alapbol pénzem nics ilyenre és nem is lesz

Ez normális hogy tetszenek meg nézegeted a neten az ilyen drága kocsikat

2017. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne is haragudj, kérdező, de ez a te barátnőd, hm, hogy is mondjam csak?

Na jó, nem akarlak megsérteni, inkább nem mondok véleményt. Csak egy tanácsot adnék. Keress olyan társat, aki valóban a társad tud lenni.

2017. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy kérdező?
2017. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!