Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért lehet, hogy muszáj...

Az miért lehet, hogy muszáj kibeszélni magamból ha valami idegesít, mert ha nem akkor becsavarodom?

Figyelt kérdés
Illetve ha valaki felhúz akkor egèsz nap őt szidom,de csak ha itthon vagyok. Ès csak akkor nyugszom le ha már elmondtam magamba mindenféle szemètnek. Meg ilyenkor egyfolytában kèsztetèsem van arra hogy egyfolytában járjon a szám,hogy kibeszèlhessem magamból a gondokat. Vagy ez mèg normális?
2017. júl. 26. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Tisztara olyan vagy mint en😁

Most akkor vagy ez a normalis vagy mindkettonkkel baj van😅

2017. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez általában igaz az emberekre, hogy becsavarodnak, ha elfojtják az érzelmeiket, problémáikat. Csak épp mindenki máshogy vezeti le a feszkót. Én is inkább a kibeszélős, szidós és emellett a "kiírom magamból" típus vagyok... de van, aki sporttal vezeti le, van, aki tánccal, van, aki zenével...
2017. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!