Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Értéktelennek vagy értékesnek...

Értéktelennek vagy értékesnek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Esetleg indoklást is írhattok.

2017. júl. 27. 20:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
Értéktelennek-Nem birok emberek kozt lenni.Kicsi a kukim.Kerulnek a csajok.Duci vagyok.Aranyerem van.A munkahelyemen utalnak.Alul iskolazott vagyok.lelkibeteg vagyok!
2017. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Értéktelennek, de nem is akarok értékes lenni.
2017. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Értéktelennek. Bármit teszek, nem lesz eredménye. Utálom magam, és nem hiszem el, hogy bárki szerethetne. Üres vagyok, és fáradt.
2017. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Értékes vagyok, méghozzá rendkívüli módon. (Nem beképzelt) Háromszor voltam közvetlen életveszélyben, de túléltem, gondolom nem véletlenül.
2017. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Értékesnek, számomra, és még pár ember számára.
2017. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Társadalmi szempontból értéktelen,

de saját magamnak értékes.

2017. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Kérdező!


Mióta felnőttem, nem gondolkodom ilyen kategóriákban. Ezek tartalmatlan ítéletek, haszontalan címkék.

2017. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves #7-es, nagyon egyetértek veled! És mégis, milyen sokan ragasztják magukra ezeket a címkéket, ezzel önmagukat is megbénítva!

Aki értéktelennek érzi magát, az keressen magának valami jótékonysági szervezetet, és szabad idejében segítsen másoknak térítésmentesen! (Lehet akár egy állatmenhelyen is, ha nem bírod az emberek tömegét.)

#1-es, (és többiek is) te kezdj el olvasni, TED talkokat nézni, elsőnek mondjuk ezt:

[link]

2017. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok mások hogy vannak ezzel. Én értéktelennek érzem magam. Hiába dolgozok gyorsan, ügyesen, akkor is csak egy senki maradok. Úgy érzem minden hiábavaló. Csak mert szegénynek születtem. Sose fognak nézni semmibe. Ez tapasztalat, nem képzelem be. Tudom hogy butaság ezen gondolkodni de azért mégis ott van hogy dehát végülis egy senki vagyok. Nincs szavam, nem dönthetnek. Ráadásul úgy érzem rám van kényszerítve az életem. Néha jó, pár percig néha minden okés, van hogy jól érzem magam. De ha az egész életemre gondolok, akkor ez szánalmasan keveset tesz ki. Mindegy úgyis csak kevesen értik amit írok. De tuti van, aki érti. A többiek meg úgyis csak beosztogatni járnak ide. De érdekes, hogy mennyit számít a kinézet, a külsőség. Meg a háttér. Ki hová születik.
2017. júl. 27. 21:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is felnőttem, és azt gondolom, hogy pontosan ezért szükségszerű elgondolkodni néha azon, hogy ahogy és amit teszünk, az jó-e nekünk, a környezetünknek és a társadalomnak.


A kérdés megválaszolása nem egyszerű, elég megosztó személyiség vagyok a környezetemben.

Vagy szeretnek vagy irdatlanul utálnak, semleges nem nagyon van.

Akik utálnak, jobbára azok a régi munkatársak, akiket én irányítottam. Teljesen más mentalitású helyről jöttem oda, ahol most dolgozom, és még nagyon sokat kell idomulnom hozzájuk és nekik is hozzám.

Más volt a régebbi helyen, mert ott tényleg kegyetlennek kellett néha lennem, mert visszaéltek az ember bizalmával.

Itt viszont más, viszont mivel a kemény dolgozók felőli ellenállásba szoktam bele, nehéz az új helyzethez igazodni még.

Ott tényleg úgy volt, hogy mindennapossá vált az, hogy elő kellett vennem az "Azt mondtam,..." érvet, nem telt el olyan nap, hogy ne üvöltöttem volna, hogy "Azt ugattam, hogy takarodjon a p**sába megcsinálni, ha nem akar éhen dögleni."

De nem voltatok ott... Ott azzal kezdődött, hogy bejöttem, "Jó reggelt" helyett visszaköszönésképpen "A k**va anyádat, te r*hadék/m*cskos patkány"-okat kaptam vissza kórusban, és még így is a kifejezett elithez tartoztam abban az értelemben, hogy ez ott iszonyatos finom köszönésnek számított.

Az egyik pali pl. már az első nap felmondott.

Be is csukták már hála istennek azt a helyet... Egy rettenet volt. Úgy mentem el minden reggel dolgozni, hogy hánytam egy nagyot, aztán az irodám mosdójában is egyet, és indultam ki a termelésbe rendet tenni.

Hazaértem, sírtam egyet, a feleségem megvigasztalt, aztán újra.


Itt meg ugye odajött hozzám két hölgy első nap, hogy "XY úr, lenne szíves kiengedni minket egy cigarettára?"

Az állam is leesett. :D

1) Önöztek engem.

2) Udvariassági formulákat használtak

3) Engedélyt kértek(!!!) :D

Mondtam is nekik, hogy ennél csak nagyobb kéréssel kell hozzám fordulni, menjenek nyugodtan, csak legyen meg, amit kérek. :)

Itt nagyon szeretnek, megbecsülnek és igen, értékesnek érzem magam.

Azóta kölcsönös tegeződés van minden általam irányított munkatársammal, váltásban "kapnak meg", hogy velük ebédelek, szóval itt jó. :)

Mikor idejöttem, az első pár napon azért sírtam a feleségem vállán, mert annyira meghatott, amilyen kedvesek velem a munkatársaim. :DDD

Egyszer például szülinapom volt. Megyek be, sehol senki. Mondom ha szünnapra jöttem be, akkor gratulálnom kell magamnak. :D

Egyszer csak kiront az irodámból vagy ötven ember, aztán körbeöleltek és adtak egy tortát. :)

És igyekszem én is ezt adni nekik. Szülinapokat jegyzem folyamatosan, és mindig hozok az illetőknek valamit. :)



A családi életemben, szűkebb környezetemben olyan embernek tartanak, akivel szeretnek lenni. :)


Szóval régebben nem, nem éreztem magam annak, mert a napom harmadát olyan emberek között kellett töltenem, akik tiszta szívből gyűlöltek, most pedig már igen, értékesnek. :)

2017. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!