Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha értéktelennek érzem magam?

Néha értéktelennek érzem magam?

Figyelt kérdés

Néha olyan érzésem van, hogy az életemnek nincs értelme.

Nem vagyok kiemelkedően okos, nincsenek jó képességeim, nem vagyok kreatív/tehetséges/ügyes.....

És emiatt néha eléggé el vagyok kenődve. Mert pl érdekel a színészet, de sajnos nem vagyok jó benne azt hiszem, elég merev vagyok és nehezen mutatom ki az érzelmeimet mások előtt.De emiatt az se megy jól.

Akkor nem vagyok jó sportokban, próbáltam zenélni az se ment, a rajzolás egész jól ment de az se olyan nagy hűde..

Szóval mikor pl egy társamnak azt mondják, hogy nagyon tehetséges és biztos fantasztikus színész lenne belőle ha továbbtanulná akkor azért eléggé el vagyok kenődve...

Tudom, hogy minden fejben dől el, de már nem tudom, mit csinálok rosszul. Valaki segítség?

17 vagyok.



2015. márc. 4. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Te értél be elsőnek a célba,máris a legjobb voltál valamiben. :D

Amúgy biztos érdekel a szinészet? Nem csak olyan akarsz lenni mint egy két társad?

Lehet képezni magad vagy gyakorolj tükör előtt.

A rajzott is lehet fejleszteni én néha elcsodálkozom azon,hogy egyesek milyen jók ebben.

Festés?

2015. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha rajzolni jól tudsz, és mellé megtanulsz rajzolni 1-2 számítógépes programmal nagyon fasza kis animációkat össze lehet hozni (toon boom studioban például). Már is tehetséges vagy valamiben :) Ha nagyon jól csinálod akár komolyabb dolgok is becsúszhatnak (megkeres egy cég, stb.)

Színészkedést meg lehet gyakorolni ismerősökkel, haverokkal, tükör előtt.


Nem mindenki lehet jó sportokban, zenében, tanulásban stb. Mindenki máshoz ért. Keresd meg a saját utadat, próbálgass dolgokat, fejleszd ami már jól megy, és meglátod beugrik valami. Fiatal vagy még :D

2015. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!