Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kínaiak tényleg bárhol és...

A kínaiak tényleg bárhol és bármikor finganak?

Figyelt kérdés
Ezt tapasztaltam, de cáfoljatok rá! :)

2017. júl. 28. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Magyar vagyok, utcán, munkahelyen ha nincs mellettem senki, akkor is FINGOK!

Otthon akkor amikor ki kell jönnie.

2017. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a kínai, én Dél-koreaiaknál is ugyanezt tapasztaltam. A fingás, meg arcodba böfögés teljesen alap. 😷
2017. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1#, "ha nincs mellettem senki".

Na, ez egy nagy különbség. 😃

2017. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kinai osztalytarsam altalanosban, es most, hogy mondod, tenyleg kepes volt akarmikor befingani.
2017. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Párom mellett simán elengedem, ő akkor nincs ott? Ismertem olyat (nem kínai) aki simán szellentett emberek között.
2017. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Igen, mint te
2017. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Akkor én szerencsés vagyok, mert még egyetlen kínai se fingott az orrom alá közvetlenül. Pedig van belőlük bőven itt Mo.-n is. Ezt mindenki tudja.

A magyar sokszor nem zavartatja magát akár egy tömött buszon sem. Aztán próbálj menekülni, mikor még hely sincs. :)

Emberfüggő a dolog inkább. (Saját vélemény.) Kínában hogy működik, nem tudom, mert még nem jártam ott.

2017. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
A kínaiak azért finganak bárhol bármikor mert náluk ez evolúciós szükséglet. Kínában olyan sokan vannak, hogy bárhova akar menekülni kiereszteni nem tud mert mindenhol emberek vannak, és nem akarnak minden alkalom fingás után a Himalayahoz vándorolni. És ez náluk olyan berögzültség, hogy nem is érzik jól magukat akkor ha nem emberek mellett finganak, hisz csak ezt tapasztalták, ezért mennek oda mindig valakihez amikor fingani akarnak.
2017. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!