Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, fiúknál van olyan...

Lányok, fiúknál van olyan hogy túl magas?

Figyelt kérdés

196 cm vagyok és néha azt kívánom bár 10 centivel kisebb lennék. Csak beképzelem hogy túl magas vagyok? Hány centi számít nálatok túl magasnak?



21/F



2017. júl. 29. 14:42
 1/10 anonim válasza:
0%
Nyilván ne legyen 300000m magas, de vannak magas csajok is és egy 2m magas lány mellét hogy néz ki egy 1,6m-es fiu
2017. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 183/F vagyok, és nagyon tetszik egy 190 cm magas csaj. Van olyan, hogy túl magas, de te nem vagy az. Mondjuk a 2.3-2.5 m már túl magasnak számít.
2017. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem válhat hátrányodra a magasságod hidd el. :) Szerintem pont jó magas vagy. Nagyon sok lány akar maga mellé magas srácot.
2017. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég magas vagy, de szerintem ez nem hátrány a férfiaknál..

Az én véleményem szerint az a rosszabb eset, ha a fiú alacsonyabb a lánynál..

2017. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Én 180cm vagyok lány létemre. Kébzelheted hogy hanyszor szeretnek 10 centivel kissebb lenni. Pasi kent ez elony lehet. Örulj neki :)
2017. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lakik az utcánkban egy fiú, aki szerintem bőven túl lépte a 2 métert... Ő első ránézésre tényleg túl magas, elég rendesen tekergetnie kell a nyakát annak, aki tartani akarja vele a szemkontaktust. De helyes egyébként, ha elhívna randizni simán elmennék vele..

Amúgy az öcsém is olyan magas, mint te, és szerintem nem rossz az a magasság..

2017. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani..:D és hány centitől számít valaki túl magasnak?
2017. júl. 29. 15:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Meglepő, de nekem alapjáraton az alacsonyabb srácok tetszenek. Ha az lenne a feladat, hogy személyleírást adjak a képzeletbeli szőke hercegemről, akkor a magassága kb. 170 cm lenne (én is annyi vagyok, de ez mindegy).


De ez a való életben semmit nem számít, mert ezen kívül mindenféle magasság tetszhet. A hozzá tartozó személytől függ csupán. Tehát 160-210 cm-ig jöhet bárki. A magasság huszadrangú dolog. 22/N

2017. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 méter alatt még elmegy... annál tovább már elég magasnak számít. de nekem sok magas (190 cm fölötti) ismerősöm van.. Sok nőnek a magas srácok jönnek be.. legalábbis az én ismeretségi körömben ez a jellemző..
2017. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sm's girl ***** válasza:
Ez szerintem mindenképpen a lányon múlik. Ha van egy 1,5m-es lány neki már lehet az 1,8-as srác is túl magas. 30 centiméterrel magasabb sráccal már nehéz azért ölelkezni, csókolózni is elég nyaktekergetősen lehet.Nekem speciel a 163 cm-hez elég magas vagy, számomra max.1,75-1,8m az ideális. De például egy 1,8m-as lánynak szerintem ideális lennél magasságilag:) A megfelelő lánnyal úgyis egymásra találtok majd ;) 17/L
2017. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!