Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas lányként van esélyem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányként van esélyem a fiúknál?

Figyelt kérdés

196cm vagyok és nem vot még barátom, nem is közelednek a fiúk. Ez a magasságom miatt lehet.

16l



2016. máj. 24. 08:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Hát.. izlések és pofonok. Sok srác kifejezetten az alacsony lányokat szereti. Mert ha forditva van,sokan hülyén illetve kisebbségben érzik magukat.

De az hogy sokan vannak ilyenek nem jelenti azt , hogy ne lenne senki , aki a magas lányokra menne :) Ne aggódj emiatt, de tényleg. Nem tehetsz arról,hogy magas vagy.Ez már genetika. Fogadd el magad, és várd ki a srácot,aki majd elfogad :)

2016. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

A szerelemben ha tényleg Rád talál a normális egyéneket nem a külsőségek fogják érdekelni.Sok magas srác van,van magasabb is 1-2 centivel Nálad,tehát nincs semmi vesztve.

2016. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magasságod miatt nem közelednek, hanem ha emiatt görcs van benned, összehúzod magad, meg önbizalom hiányos vagy. Húzd ki magad, ez vagy Te, ezen nem tudsz változtatni úgyhogy inkább barátkozz meg magaddal.
2016. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

uhh tényleg magas vagy.de én is 180 vagyok, magasnak számít lányként.

de szerencsére sok magas fiú van. pl egy 200m-es fiúnál simán lehet esélyed. 190+ fölött szerintem van esélyed.

a magas fiúk szokták szeretni a magas lányokat, legalább nem kell összegörnyedniük ha akarnak adni egy csókot az asszonynak.

szóval ne add fel, biztosan találsz olyat aki elfogad és szeret így is.

de tényleg ne szégyelld, ne görbülj hogy kisebbnek tűnj. és ami fontos,hogy legyen jó alakod. aki magas és kövér az nem túl esztétikus. de a magas és csontsovány sem.

olyan köztes állapot viszont tökéletes.

2016. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
200 cm*
2016. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha lennék két méter, szívesebben járnék veled, mint egy 155cm-es lánnyal. De 184 vagyok, úgyhogy tárgytalan. :)
2016. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Emberek ***** válasza:
91%

A szentjit neki :D És én még azt hittem, hogy a 180 magas lányok a magasak. Hát mit ne mondjak szép szál leány lehetsz :D Mondjuk engem pont nem nagyon zavarna, mert én is 190 centi vagyok. Nálam lenne esélyed.

19/f

2016. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Modellkedni nem akarsz? :D A nagy cégek jól fizetnek, és ott találkoznál magas fiúkkal is :D Amúgy irigyellek, én 165 centis törpe vagyok :D 15/L
2016. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8-as, szerintem nem vagy törpe. Szebb ha egy lány alacsony, de a 165cm amúgy sem olyan alacsony. ;)

15F

2016. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9: Köszi! :)
2016. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!