Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok ti bevaljatok magatokro...

Csajok ti bevaljatok magatokrol, hogy szerettek pletykalni? En tisztessegel bevallom igen, szeretlek pletykakat hallgati. Mas is igy van vele?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 15:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hallgatni szeretem főleg ha egy olyanról szól akit nem annyira preferálok de nem terjesztek senkiről rosszat főleg ha nem is ismerem nem vagyok akkora kétszínű p**a.
2017. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hallgatni szeretem, de továbbadni nem szoktam :D
2017. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

9-es! Nem azt írtam, hogy körülöttem nem pletykálnak, sőőőt. Meghallgatom, aztán kész. Sőt, néha nagyon idegesít, mert többségében én is nők között dolgozom. Mindenki mindenkiről tud mindent. Én nem szoktam. Ritka kivételek egyike vagyok ezek szerint.

Még mindig jobb a pletyka, mint a rosszindulatú furkálódás. - Szerintem. Mert abból is akad bőven.

2017. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkoznom kell, hogy élvezzem, meg néha muszáj, ha nem akarok a közösség számkivetettje lenni. Csak azt nem bírom, ha már átmegy rosszindulatba.
2017. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
En is szeretem hallgatni a pletykakat, foleg az olyan emberekrol, akiket nem kifejezetten kedvelek. Azert szoktam meghallgatni oket, mert (sajnos, nem sajnos) nagyon kivancsi termeszet vagyok es szeretem tudni, hogyva kornyezetemben elokkel mi tortenik. De ha pletykarol beszelunk, akkor azt jelenti, hogy egysltalan nem biztos, ezert nem szoktam tovabbadni, de boldogan hallgatom oket😂
2017. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!