Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok ti bevaljatok magatokro...

Csajok ti bevaljatok magatokrol, hogy szerettek pletykalni? En tisztessegel bevallom igen, szeretlek pletykakat hallgati. Mas is igy van vele?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem, határozottan utálok.
2017. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Én nem szeretek, nekem unalmas. Most lehet azzal jönni, hogy hú de képmutató vagyok, mert még itt névtelenül is hazudok, de nem érdekel, tényleg nem szeretek, ez van :D
2017. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Én sem szeretek. Ha valaki meg nekem akarna pletykálni, akkor megyek is el onnan és inkább beszéljen a falnak.
2017. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Én sem szeretek, unalmas és értelmetlen.
2017. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Szeretek pletykákat hallgatni de csak azért mert így tudom kiben bízhatok aki nekem pletykál az rólam is fog.Elküldeni meg nem fogom azt aki éppen nekem pletykál nem akarok ellenséget :D(pl a suliba olyanok hogyha nem hallgatsz meg valakit már ellenség vagy) de én nem pletykálok és nem mondom el senki titkát soha! Tudom milyen rossz érzés.
2017. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Èn is utálom a pletykákat, nem èrdekel, hogy ki kivel, ès èn se terjesztek senkiről semmit. Undorító.
2017. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Biztos vannak sokan, akik szeretnek, de én kifejezetten utálom hallgatni is, mondani is. Aki neked beszél másról, nyugodt lehetsz, hogy másnak meg rólad pletykál.

Olyan embert még nem ismertem, aki mást kidumál, rólad meg semmit.

2017. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

3-as! Oké, a fal. De néha elkerülhetetlen, akkor előveszem az egyik fülemen be, a másikon ki verziót.


Akik meg szeretnek pletykálni, áldásom rájuk, most majd jön az, hogy ilyen nincs, mindenki szeret csámcsogni másokon. Itt a példa, hogy - mivel semmi okunk itt füllenteni -, de van.

2017. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Woow, itt csak normális lányok vannak?!

Én körülöttem minden lány imád pletykálni megállás nélkül, de hál istennek a gyakorin csak ilyen jólelkű aranyos lányok vannak. Gondolom senki nem hazudik. :)

2017. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

En is szeretlek

Es szeretek pletykakat hallgatni

Kivancsi termeszet vagyok de en magam nem vagyok tul pletykas csak szeretem tudni mi tortenik

Persze jobb magatol az illetotol ezt hallani dehat istenem 20no kozt dolgozom kikerulhetetlen a pletyka

Sot! A ferfi kollegak legalabb ilyen pletyisek

2017. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!