Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ciki, hogy bevizelem...

Tényleg ciki, hogy bevizelem a hajam?

Figyelt kérdés

Ebben a melegben főleg ,ha van 38 fok is,mint kéthete,szóval napszúrás ellen úgy védekezem,hogy bevizelem a hajam. Kalapot azért nem veszek fel,mert belefő a fejem és viszketni fog a fejem bőre és mostanában,pl ha koradélután kell indulnom dolgozni 2 körűl és tűz a nap,20 percet kell a vonatig gyalogolni,sajnos nincs árnyék és süti a nap a fejem végig. Bevizelem a hajam és úgy megyek a vonathoz,hogy ne kapjak napszúrást. Megszárad a hajam hamar de úgy gondolom,hogy csökkenti a vizezés a napszúrás kockázatát.


Na ezért már mondták rám,hogy nem vagyok komplett, ciki,hogy bevizezem a hajam.

Miért ciki? A strandon is ha kiszállnak a medencéből vizes a hajuk az embereknek,sőt meg se törlik sokan,úgy indulnak haza.


Szerintetek sem normális dolog,ciki,ha bevizelem a fejem és úgy indulok el?



2017. júl. 30. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Elég lenne bevizezni, de ha te vizeled, az ciki.
2017. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek. Egyébként meg attól is függ milyen a hajad. Ha fenékig ér és nem szárítod/fésülöd meg egész nap mert úgy indulsz el, hogy vizes, akkor lehet napvégére elég kócos látványt nyújthatsz, de ez szerintem nem a világ vége. Inkább az lehet, hogy sok frizura tud igénytelenül kinézni, ha csak vizesen lóg az ember fején.
2017. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csapvízre értettem. Vizezem vagy vizelem így írtam ki,így jött ki na,nem kell egyből félreérteni. Vagy direkt értitek félre,aki privátban írt ő is?


Értsétek:

Csapvízzel be vizezem,akkor maradjunk a vizezés szónál,hogy értsétek.

2017. júl. 30. 17:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok és nagyon rövid a hajam.
2017. júl. 30. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd már el a sok gyökeret hogy mit mondanak.

Gondolt át, van e értelme annak amit csinálsz. Igen van.

Akkor mi ebben a gáz? Hogy vizes a hajad? Nyáron? Mivan, nekik nem szokott vizes lenni a hajuk? Mi ebben a gáz istenem, és az a durva te ezen tényleg elgondolkodtál hogy ciki-e.

Tudod akik ezt mondják, azok csak arra figyelnek hogy ők ne legyenek cikik, mindig azon jár az eszük hogy menők legyenek, semmi kínos dolgot ne csináljanak amiről azt gondolná más hogy ciki, és ez miatt rettegésben élnek, és nem mernek kb. semmit csinálni nehogy cikinek nézzék őket.


Én volt amikor haverommal sétáltam az erdőben, mezőn, ott is járkáltak ember, a meleg miatt én levettem a pólóm, egész testemre öntöttem a vizet mert megsültem, de előtte hánytam egyet mert rosszul voltam, az út mellett. Na ez mennyire ciki? Nyugodtan nézhet bárki kínosnak, idiótának, de lefogom hűteni magam, és jól kihányom a belem, mert az esik jól. ;)

Neked is így kéne gondolkodnod, ahelyett hogy parázol ki mit gondol rólad.

2017. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért érdekel hogy mit gondolnak?

Én irigyellek is egy kicsit :D

Vizezd be ha jól esik, nem lesz ettől senki jobb se rosszabb ember.

2017. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én biztos nem vizezném...

Bár lehet azért mert nincs is hajam :D

2017. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám cikinek :)

Én meg nő létemre - hátközépig érő hajam van -, nem vagyok hajlandó egyáltalán hajszárítót használni. Ha hűvös van kint, akkor vagy vigyázok, hogy száradási időn belül ne legyen nedves a hajam, vagy este fürdök.

Ebben a melegben viszont jólesik indulás előtt is letusolni, szinte minden alkalommal csurom vizes hajjal indulok útnak.

Eddig még senki nem akad fenn rajta... de ha ciki, az sem izgat úgy igazából :)

2017. aug. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!