Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki, Undorító, Szánalmas! Ez...

Ciki, Undorító, Szánalmas! Ez 2017? Ez!

Figyelt kérdés
Biztos szoktatok étterembe vagy McDonald's ba járni. Én ritkán! De valaki elmondaná hogy miert jo ha lefozozzák az kajájukat és felteszik instagrammra? Kit érdekel? Van olyan akit érdekel? De ami borzasztóbb hogy 2 fiatal randizik,egymással szemben ülnek és nem beszélgetnének, esetleg ismerkednének... Minek? Hiszen ilyenkor a telefont nyomogatni a legjobb és azon kommunikálni. Ez szerintetek helyén van?

#vicc #generációs hulladékok
2017. jún. 5. 18:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Ezen ne idegesítsd fel magad ennyire, örülj neki hogy te nem ilyen vagy. Ne kövesd be őket instagrammon, ennyi.
2017. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
"Kit érdekel?" - Például te most elég sokat foglalkozol vele, tehát téged érdekel.
2017. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%

Tudod ki szokták ezen felkapni a vizet?

Akik látják ezeknek az embereknek a képeit és az a benyomásuk tőle, hogy az ő életük sokkal unalmasabb és bénább, a minden szir-szart megosztókénál.

2017. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ideges.Nemtudom hogyan lehet egy szövegből megállapítani hogy valaki ideges e vagy nem. Tök nyugodt vagyok!
2017. jún. 5. 18:10
 5/29 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy nem fogok normális választ kapni. Megint az ertettlenkedes! Ember! Engem nem érdekel hogy mit rak ki! Engem az érdekel hogy MIERT? ÉRTED? MIERT viselkednek így? Kíváncsi vagyok a korotokra hogy hány evesek vagytok!
2017. jún. 5. 18:15
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
"Tök nyugodt vagyok!" - :D Légyszi ne hagyd abba! :D Amúgy 28/F vagyok.
2017. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem 2017, hanem 2013...


Nem kéne kiajadni ennyi idő után is még ezen. Csak neked lesz bajod abból, ha idegeskedsz, nem foglak sajnálni...

2017. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%

Mert ez a divat és ha ez nem idegesítene téged, akkor nem pazarolnál rá időt és energiát hogy itt egy kérdésben verd rá a nyálad.


24

2017. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
Én otthagytam a csajt miután elkezdte ezt csinálni, annyit kérdeztem "komolyan?" erre nem válaszolt. Fogtam magam és leléptem. Amugy igen ez 2017, ilyen elcseszett világ ez.
2017. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Fatal_3rror_ ***** válasza:
73%
Hát még mindig inkább helyén van mint az hogy te csajozás helyett egymagad dühöngsz mások életén.
2017. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!