Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Undorodom az alkohol szagától,...

Undorodom az alkohol szagától, marja a torkomat. Van még olyan FIÚ aki egyáltalán nem bírja meginni? A sörtől is undorodom és minden ilyentől, a kedvenc üdítőm a tea.

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A somersby-n kívül minden alkoholos italt utálok. Undorító ízük van.
2017. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én se szeretem egyiket se, bár én már nem fiú, inkább férfi vagyok.
2017. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én se bírom meginni
2017. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Köszönjük, hogy feltetted a napi alkohol-ellenes kérdést! Biztosíthatlak róla, hogy te egy különleges és rendkívül jó ember vagy, amiért nem iszol alkoholt :)


Na, így jó lesz?

2017. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért tette fel, mert alkohol ellenes. Én is nagyon sokáig így voltam vele, és nagyon fura volt, mert nem értettem mi jó benne. Aztán idővel megimádtam a jägert, meg mellé szoktam egy sört meginni (de jägerből bármennyit, azt imádom:D). Viszont más piát nem bírok meginni, gusztustalan alkohol ízük van. A pálinkának a szagától is rosszul vagyok.
2017. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az alkoholt nem szereti senki sem, méreg. De szerencsére sok ember van, akik önként beáldozzák a magugat-májukat, hogy megszabadítsák a földet ettől a méregtől! 😃
2017. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Bírom ezt a nem iszom alkoholt, különleges vagyok. Ez ugyanaz mikor más benyögi, én sosem nézek tv-t, én kizárólag csak olvasok, én nem használok Facebook-ot stb, és ettől úgy érzi mintha felsőbbrendű lenne. :D
2017. júl. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
utolsó. A felsőbbrendű-t és a különlegest ne mossuk össze. Sajnálom ha ilyen kisebbségi komplexusaid vannak bár.
2017. júl. 31. 02:29
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
Nincs itt komplexusa senkinek, de akkor máshogy fogalmazzuk, nem te vagy az első és nem si az utolsó, aki többnek hiszi attól amgát mert nem iszik. Kismillió ilyen ember van még a földön, nincs ebben semmi különleges.
2017. júl. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És honnan veszed, hogy tényleg nem csak a kiváncsiság miatt tette fel a kérdést? Miből gondolod, hogy egy névtelenül feltett kérdésben csak az ego fényezés lehet a cél? Én például mivel sokáig nem találkoztam olyan emberrel főként fiúként, aki ugyanúgy állt volna az alkohol ízéhez mint én, egyszerűen furcsának éreztem magam néha még meg is szóltak érte. Akkor például jól esett volna a tudat, bár persze, nyilván gondoltam, hogy vannak hasonló véleménnyel rendelkező emberek már csak a nagy számok törvénye alapján is. De mivel a közelemben nem voltak ilyenek ezért elég kirekesztettnek éreztem magam.
2017. júl. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!